119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Amity Köpek Maması

Seçtikleriniz: Amity Hepsini Kaldır

Amity Köpek Maması

Sadık dostlarınızın ırkına ve gelişim dönemlerine uygun beslenmesi için tercih edilebilecek ekonomik fiyatlı alternatifler arasında yer alan Amity köpek maması çeşitleri ülkemizdeki hayvanseverler tarafından güvenle tercih ediliyor. Ürünlerinde GDO barındırmayan marka evcil dostların gerçek beslenme ile tanışmasını amaçlıyor. Markanın hem yavruluk hem de yetişkinlik sürecindekilere yönelik ürünler hem içerik hem de lezzet bazında değişiklik gösterebiliyor. 

Petlebi.com üzerinden siz de Amity köpek maması ürünlerini inceleyebilir, filtreme özelliklerimizden yararlanarak dostunuz için en doğru ürünü keşfedebilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimiz ve zengin ürün çeşitliliğimiz sizleri bekliyor.

Amity Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İspanyol Alinatur Petfood lisansıyla üretilen Amity köpek mamaları, dostlarımızın gelişim dönemlerine ve bu dönemlerdeki gereksinimlerine göre formüle edilmektedir. Onların da gerçek ve kaliteli içeriklerle beslenmeye hakları olduğu görüşünü savunan marka, ekonomik fiyatlı seçenekleri ile de beğeni toplamaktadır. İçeriklerinde GDO bulunmaması da önemli bir artı olarak ön plana çıkmaktadır.

Amity Yavru Köpek Maması

Yavruluk döneminde olan köpeklerin ideal bir şekilde büyüyüp gelişmesi ve gelecek yıllarda yaşayabilecek sağlık sorunları riskinin minimize edilmesi için Amity yavru köpek maması çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Balıklı ve tavuklu içerikleri ile onlara ihtiyaç duydukları lezzet çeşitliliğini sunan kuru mamaların içerisinde E vitamini, çinko, selenyum ve bağışıklık sistemini güçlendiren antioksidanlar bulunmaktadır. Böylece yavruluk dönemindeki yüksek enerji ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılanabilir ve kolay sindirilebildiği için sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir.

Amity Yetişkin Köpek Maması

Amity yetişkin köpek maması çeşitleri içeriğindeki kaliteli proteinlere ek olarak A vitamini, D vitamini, demir, çinko, selenyum ve bakır gibi minerallerle dikkat çekiyor. Yetişkinliğe adım adan patililerin bağışıklık sistemini de güçlendiren Amity yetişkin köpek mamaları domuz etli ve pirinçli, somonlu ve pirinçli, tavuklu ve pirinçli, kuzulu ve tavuklu lezzet seçenekleri ile sunuluyor. Etçil canlılar olan dostlarımızın avcılık içgüdülerine hitap eden içerikler özenle seçiliyor ve üretim sürecinde de besin değerlerinin korunması sağlanıyor.

Hangi Amity Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Köpeğiniz için Amity köpek mamaları arasında seçim yaparken ilk olarak onun gelişim dönemini dikkate almalısınız. Yavruluk ve yetişkinlik dönemlerinin kendilerine has gereksinimleri olduğu için gelişim dönemine özgü seçimler doğru olacaktır. Daha sonra da her zamanki gibi onun beğenilerini ve damak zevkini göz önünde bulundurmalısınız. Sağlıklı büyümeleri ve hayat boyu vücut dirençlerinin yüksek olabilmesi için severek tüketebilecekleri bir lezzet çok önemlidir. Ürün seçimi yaparken kararsız kalırsanız sitemiz üzerinden yapılan gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Amity Köpek Maması Fiyatlar

Amity köpek maması fiyatları ürünlerin ambalaj ağırlıklarına ve içeriklerine göre değişebiliyor. Petlebi.com’da en uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerin içeriklerini inceleyerek %100 orijinal ürün garantimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz online ödeme yapabilir, dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Mama ihtiyacı dışında onun sağlığı ve keyfi için yüzlerce ürün seçeneğimiz de sizleri bekliyor!