Profine Köpek Maması

(9)

Seçtikleriniz: Profine Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Profine Köpek Maması

Köpeklerin beslenmeleri özen ister. En taze ve doğal protein kaynakları ile formüle edilen kaliteli mamalar, onların gelişim evrelerine özgü besin ihtiyaçlarının karşılanması adına kritik derecede önemlidir. Profine köpek maması çeşitleri dostlarımızın hem gelişim evrelerine hem ırksal özelliklerine hem de spesifik ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Tam ve dengeli bir beslenme fırsatı sunan Profine markalı kuru mamalar Petlebi.com'da en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Profine Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Doğal içeriklerin kullanıldığı özel tariflerle üretilen Profine köpek mamaları, onların gelişimlerinin eksiksiz sağlanması adına fırsat sunmaktadır. Kaliteli protein kaynaklarına ek olarak sebzelerle, temel yağ asitleri ile, rezene ve deniz yosunu gibi sindirim sistemini destekleyen bitkisel içeriklerle zenginleştirdiği ürünleri ile köpeklerin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesi için faaliyetlerini sürdüren Profine, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesine de büyük bir özen göstermektedir.

Profine Yavru Köpek Maması

Kuzulu patatesli, tavuklu patatesli, somonlu patatesli içerikleri ile hem küçük hem orta hem de büyük ırktaki yavru köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayan Profine yavru köpek maması çeşitleri bağışıklığı güçlendirerek hastalıklara yakalanma riskini azaltır, kas ve iskelet sistemini güçlendirir, kolay sindirilebilir formülü sayesinde ise sindirim sistemi sağlığını geliştirir. Lezzetli ve yavruların diş yapılarına özgü taneciklere sahip olan ürünler enerji ihtiyaçlarının da eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Profine Yetişkin Köpek Maması

Küçük ve büyük ırklara yönelik kuzulu patatesli, tavuklu patatesli, somonlu patatesli, yüksek enerjili ve hipoalerjenik çeşitleri ile sunulan Profine yetişkin köpek mamaları, yetişkinlik dönemine giren dostlarımızın dengelenmiş formüllerle beslenmesini kolaylaştırır. Kas ve eklem sağlığına iyi gelir, beyin ve sinir sistemini güçlendirir, bağırsak florasını koruyarak sindirim sistemi sağlığına da katkı sunar. Kaliteli protein kaynakları deniz yosunu, karides, elma, kalsiyum, fosfor ve Omega gibi çeşitli besin ve minerallerle desteklenmiştir.

Profine Yaşlı Köpek Maması

Yaşlılık döneminde enerjileri düşen, kilo alma potansiyelleri artan, eklemleri güçsüzleşen ve genel sağlıkları bozulmaya başlayan dostlarımızın, dönemin gerekliliklerini yerine getirecek bir beslenme planına geçmesi önemlidir. Profine yaşlı köpek maması hindili içeriği ile leziz ve faydalı bir alternatif olarak değerlendirilmektedir. Protein oranı yüksek, yağ oranı azaltılmış ürünler cilt sağlığını iyileştirirken aynı zamanda daha konforlu bir yaşam sürmelerini de sağlamaktadır. Fazla kilo sorunu yaşanmaması için mama miktarının doğru ayarlanmasında fayda vardır, veteriner hekimlere danışılmasını öneririz.

Hangi Profine Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Mama seçimi sırasında dostunuzun gelişim evresi en önemli belirleyici olmalıdır. Yaşam döngüsüne uygun özellikte geliştirilen Profine köpek maması çeşitleri arasından tercihte bulunurken onun lezzet beğenilerini dikkate alarak iştahsızlık sorununun oluşumunu da engelleyebilirsiniz.

Profine Köpek Maması Fiyatları

Profine köpek maması fiyatları ürün içeriklerine ve ambalaj ağırlıklarına göre farklılaşır. Petlebi.com'da en uygun fiyatlarla satılan ürünlere tek tıkla ulaşabilir, ürün içeriklerini öğrenebilir, ürünlerin kullanıcılarının gerçek deneyimlere dayanan yorumlarını okuyabilirsiniz. Online ödeme seçeneklerimize ek olarak kapıda ödeme alternatifini de değerlendirerek ürünü teslim aldığınız an alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Profine köpek maması çeşitleri yalnızca doğal içerikler barındırır ve dengeli bir beslenme için gerekli tüm kriterlere sahiptir. Tavuklu, kuzulu ve somonlu alternatiflerinde ek besinler haricinde mineraller ve vitaminler içeren mamalarda aynı zamanda Omega 3 ve Omega 6 gibi temel yağ asitleri de yer alır. Kuyruklu dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir hayat yaşaması, hayatları boyunca da mümkün olduğunca dirençli olmaları adına üretilen Profine köpek maması yavru, yetişkin ve yaşlı dostlarımız için tüm gereksinimleri karşılamaktadır. Alerjik bünyeye sahip dostlarımızın da unutulmadığı Profine köpek maması fiyatları ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Dostunuzun yaşına, özel gereksinimlerine ve gelişim evresine göre siz de ona en uygun ürünü bulabilir, içeriğini inceleyebilir, Petlebi.com ayrıcalıklarından yararlanarak güvenle sipariş verebilirsiniz.