Appetite Kedi Maması

(2)

Seçtikleriniz: Appetite Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Appetite Kedi Maması

Beslenme her canlı için büyük bir öneme sahiptir. Patili dostlarımızın her zaman en sağlıklı şekilde beslenmesi için onlara özel olarak hazırlanmış mamaları tüketmelerini sağlamamız gerekir. Etçil beslenmesi gereken kedilerin bu beslenme biçimini aynı zamanda uygun içeriklerle sürdürmeleri gerekmektedir. Doğru miktarda yağ, protein ve karbonhidrat alımı sağlıklı bir beslenme açısından büyük öneme sahiptir.

Appetite hem gıda üretim standartlarını karşılayan tesisleri hem de besin değerlerini koruyan pişirme yöntemleri ile evcil hayvan beslenmesinde oldukça değerli formülleri piyasaya sunmaktadır.

Appetite Hakkında

Kediler ve köpekler yanlış beslenme kaynaklı beslenme bozukluklarına karşı aşırı duyarlıdır. Mat tüyler, düşük enerji, sürekli uyku hali ve şekli bozuk dışkılar beslenme bozukluklarının ilk görülen belirtileri arasında yer almaktadır. 1987 yılından beri Effeffe'nin bir markası olan Appetite üretim kapasitesi ve ihracatıyla Avrupa'nın önde gelen markaları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı Appetite ürünleri birbirinden farklı ihtiyaçları karşılıyor. Avrupa'nın kedi ve köpek maması üreticileri açısından birçok markasının yer aldığı İtalya'dan çıkan Appetite başarılı markalardan bir tanesi.

Appetite Kedi Maması Çeşitleri

Appetite markasının sunduğu kedi maması çeşitleri yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış olarak 3 temek kategoride sunulmaktadır. Appetite yavru kedi maması gelişim döneminde olan patili dostlarımızın beslenme gereksinimlerini karşılayacak protein ve yağ içeriğine sahiptir. Ayrıca mama içeriğinde ek olarak kalp ve göz sağlığı için çok değerli olan Taurin katkısı da bulunmaktadır. Yavrular için özel olarak hazırlanan formül emziren ve hamile kedi maması olarak da tercih edilebilmektedir.

Yetişkin kediler için özel olarak formüle edilen Appetite yetişkin kedi maması içeriğinde ise bu dönemin gereksinimleri göz önünde bulundurularak daha düşük protein oranına sahip bir formül sunulmuştur. Yaşlanmayı yavaşlatmak için E vitamini katkısı ile güçlendirilen bu formül de Taurin katkısına sahiptir. Appetite kısırlaştırılmış kedi maması 1 yaş ve üzeri operasyon geçiren kediler için tercih edilebilir. Mama içeriğindeki tavuk az yağlı bir hayvansal protein kaynağı olarak özellikle tercih edilmiştir. Mama içerisinde A, D ve E vitaminine ek olarak Taurin takviyesi bulunmaktadır.

Appetite Kedi Maması Fiyatları

Mama üreticilerinin kriterleri, üretim şartları, kullanılan malzemeler, ambalajlar ve ithalat süreci gibi çok farklı sayıda kriter fiyatlandırma üzerinde etkiye sahiptir. Appetite kedi maması fiyatları, markanın Türkiye'de de üretim yapması sebebiyle daha ekonomik olabilmektedir.

Gıda saklamaya uygun depomuzdan size sunulan tüm mamaların her zaman en ideal şartlarda sizlere ulaşması için çalışıyoruz. Petlebi.com üzerinden sipariş verdiğiniz her mama için %100 orijinallik ürün garantisi alırsınız. Bu sayede tarafınıza ulaşan ürünleri içiniz rahat bir şekilde patili dostlarınıza sunabilirsiniz. Sitemizden alışveriş yaparken ürün açıklamalarını ve evcil hayvan sahiplerinin patili dostları ile yaşadıkları ürün deneyimlerini inceleyerek son kararınızı daha rahat verebilirsiniz.