Bonnie Kedi Maması

(11)

Seçtikleriniz: Bonnie Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Bonnie Kedi Maması

Evcil hayvan beslenmesinde gereksinimler her zaman öncelikli olmalıdır. Sevimli dostlarımızın hem sağlıklı hem de uzun bir ömre sahip olmaları için her zaman onların ihtiyaçlarını karşılamaya özen göstermeliyiz. Sağlıklı bir yaşam için en temel gereksinim doğru beslenmedir. Bu nedenle onların ne yediğine çok özen göstermeli ve yedikleri mamaların içeriklerini her zaman kontrol etmeliyiz.

Bir Lider Pet Food markası olan Bonnie, içerik ve üretim standartları ile oldukça tatmin edici ürünler sunmaktadır. Ham madde seçiminde, besin değerlerini koruyan üretim yöntemlerine; gıda üretim standartlarını en iyi şekilde karşılayan tesisleri ve AR-GE çalışmalarına kadar kedi maması markaları arasında oldukça popülerdir.

Bonnie Hakkında

Kediler için farklı mama çeşitleri ile öne çıkan markalardan birisi olan Bonnie, ülkemizdeki en büyük mama üreticileri arasında yer alan Lider Pet Food tarafından üretilmektedir. Tavas Pet ve Sera Pet'in 2009 yılında bir araya gelmesi ile kurulan marka, Türkiye'nin önemli evcil hayvan mama üreticileri arasında yer alıyor. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesisleri Avrupa Birliği ülkelerine ihracat yapılabilmesi için onaylı ve gıda üretimi için gerekli tüm standartları karşılıyor. 52 ülkeye ihraç edilen markalardan birisi olan Bonnie ülkemizde de tanınan ve çok tercih edilen kedi mamaları ile öne çıkıyor. Üretimin her aşamasında yapılan kalite kontrol testleri Bonnie'nin sürekli kontrol edilmesini sağlıyor.

Bonnie Kedi Maması Çeşitleri

Bonnie yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerine sahiptir. Yaşam evresi ve özel sağlık durumu çerçevesinde değişen mama formülleri patili dostlarımızın en iyi şekilde beslenmesini amaçlar.

Bonnie yavru kedi maması içeriğinde yavruluk dönemine en temel gereksinimlerinden olan yüksek kalori protein ve yağdan elde edilmektedir. %35 protein ve %19 yağ oranı ile hem yavru hem de hamile kedilerin beslenmesi için ideal bir mama olan bu formülü her zaman rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yüksek yağ oranına sahip olan mama içeriğinde ayrıca kedilerin kalp sağlığı için büyük öneme sahip Taurin katkısı da bulunmaktadır.

Yetişkinlik dönemi ile birlikte sevimli dostlarımızın günlük kalori ihtiyacı düşer. Bu nedenle mama değişimi yapılması kilo kontrolünün sağlanması açısından büyük bir öneme sahiptir. Yavrular için hazırlanan formüllere göre düşürülen yağ ve protein oranı sayesinde kilo kontrolü sağlanabilir.

Bonnie kısırlaştırılmış kedi maması formülü markanın yağ açısından en düşük orana sahip formülüdür. Kısırlaştırma sonrası kedilerde %30 civarında iştah artışı görülür ve bu da kilo kontrolünü zorlaştırır. Lif ve doyuruculuk açısından zenginleştirilen mamalarını kilo alımına neden olmaması için yağ oranı azaltılmıştır.

Bonnie Kedi Maması Fiyatları

Mama fiyatları oldukça değişken bir yelpazede olmaları sebebi ile özellikle ilk kez hayvan sahiplenenleri şaşırtmaktadır. Bonnie kedi maması fiyatları markanın yerli üretim yapmasına bağlı olarak diğer mamalara kıyasla daha ekonomiktir. Mamaların fiyatlarının ambalaj, içerik, malzeme seçimi ve üretim standartları gibi değişkenlere bağlı olduğu da unutulmamalıdır. Petlebi.com üzerinden verdiğiniz tüm kedi maması siparişlerinde size her zaman %100 orijinal ve piyasadaki en taze ürünün teslim edileceğinin rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.