Brekkies Kedi Maması

Seçtikleriniz: Brekkies Hepsini Kaldır
249 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Brekkies Kedi Maması

Evcil hayvanlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmesi yaşamlarını da sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Her evcil hayvan sahibi patili dostu ile birlikte uzun yıllar geçirmek ister. Sağlıklı ve uzun bir yaşam söz konusu olduğu zaman dengeli, kaliteli ve doğru beslenme vurgusu mutlaka yapılmalıdır.

Brekkies kedi maması çeşitleri markanın yarım asrı aşkındır geliştirdiği vizyonunun bir ürünü olarak evcil hayvan sahiplerinin ve sevimli dostlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Her zaman özenle hazırlanan ve daha iyisi yapılabileceği düşüncesi ile geliştirilen mamalar sayesinde yüksek enerjiye sahip, mutlu ve sağlıklı kediler görmek mümkün oluyor.

Brekkies Hakkında

Brekkies, 50 yıldır hizmet veren İspanya merkezli Affinity'nin öne çıkan markalarından biri olarak biliniyor. 70'ten fazla ülkeye ihraç edilen markanın merkezi Barselona'da bulunuyor. Brekkies markasının sahibi Affinity'nin bir diğer önemli noktası ise bir vakıf olması. Vakıf hayvanların sağlıklarına yönelik araştırmaların yanı sıra hayvan destekli terapi ve eğitim gibi sosyal projelerde de yer alıyor. İspanya'nın en büyük markalarından birisi olan Brekkies, farklı çeşitleriyle her ırka ve yaşam evresine hitap ediyor. Avrupa'nın en büyük 5. üreticisi olan firma aynı zamanda dünyada ise üretim kapasitesi olarak 6. sırada yer alıyor. 1800'den fazla çalışanı ile Affinity sadece Avrupa'nın en büyük mama üreticilerinden bir tanesi değil aynı zamanda Avrupa'nın en büyük hayvan hakları vakıflarından birisi.

Brekkies Kedi Maması Çeşitleri

Markanın kedi maması ürünleri yetişkin kediler için özelleştirilmektedir. Kısırlaştırılmış yetişkin kediler, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan yetişkin kediler ve üriner sistem sorunları olan yetişkin kediler için hazırlanan mama formülleri sayesinde patili dostlarımız her zaman dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmektedir.

Brekkies kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri içeriğinde çok daha az yağ bulunmaktadır. Bu sayede operasyon sonrasında iştahı artan ve hareket düzeyi azalan kedilerin kilo alması engellenmektedir. Bu formüller içerisinde bulunan kepekli tahıllar sayesinde uzun süreli doygunluk sağlanmaktadır.

Brekkies yetişkin kedi maması çeşitleri ardında yer alan Urinary Care serisi içeriğinde kedilerin idrarının pH seviyesini dengelenmek için düşük miktarda magnezyum bulunmaktadır. Bu sayede idrar yolları ile ilgili sorunlar için önlem alınmış olur. Herhangi bir sağlık sorunu olmayan yetişkin kediler için sunulan mamaların içeriği 1 - 7 yaş arası kısırlaştırma operasyonu geçirmeyen kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Patili dostlarımızın damak zevkini de ön planda tutan marka somon, tavuk, sığır eti gibi farklı protein kaynaklarının kullanıldığı çeşitler sunmaktadır.

Brekkies Kedi Maması Fiyatları

Brekkies kedi maması fiyatları ambalaj, ürün içeriği ve özel sağlık gereksinimlerine göre hazırlanan formüllerde farklılık göstermektedir. Önemli olan her zaman orijinal ve taze ürünlere ideal fiyattan ulaşmaktır. Petlebi.com Brekkies yetkili satıcısı olarak %100 orijinal ve faturalı ürün garantisi verirken aynı zamanda evcil hayvan sahiplerine giden tüm mamaların gıda saklamaya uygun koşullar altında depolandığının da garantisini vermektedir.