Trixie Prebiyotik Kedi Maltı 100gr

Trixie Prebiyotik Kedi Maltı 100gr

4.6/5 Puan (9 Yorum)
Son Kullanma Tarihi: 30/03/2022
%25

indirim

120,04 TL

89,95 TL

Aynı Gün Kargo!

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Trixie Prebiyotik Kedi Maltı 100gr KULLANANLARIN YORUMLARI


4.6/5 Puan (9 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Trixie
MENŞEİ
Almanya
BARKOD
4221
S.K.T.
30/03/2022

Lezzetli, sindirime yardımcı olan, metabolizmayı düzenleyen, iyi hazım sağlayan ve bu sayede tüy topaklarını önleyerek kedinizin tüylerini yutmasını önleyecek kedi maltıdır.Bu malt içerisinde bulunana naturel immünoglabin ve prebiyotik içerikler sayesinde kedinizin bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi enfeksiyonlara karşı çok daha dayanıklı hale gelecek, kediniz çok daha sağlıklı ve korunmuş olacaktır.

İmmünoglobulin bir antikordur ve bağışıklık sistemi koruyucusudur.vücuttaki enfekte olmuş yabancı cisimleri belirleyen ve etkisiz kılan pek çok kan proteininden herhangibiridir.

Prebiyotik insan ve hayvan sindirim sistemindeki yararlı mikroorganizmaların büyümelrini ve çoğalmalarını hızlandıran, patojen(kötü) mikroorganizmaların çoğalmalarını baskılayarak çok daha iyi ve sağlıklı bir sindirim sağlar.

Diş macunu kıvamında olan maltın içerisinde yer alan yağ sıcak havalarda veya raflarda dik bir şekilde muhafaza edilmesinden kaynaklı üste çıkabilir. Kapak ilk açıldığında bir miktar yağ ile karşılaşılması normaldir.

İlk kullanımdan önce macunu çalkalamanız gerekir.

Çok sıcak günlerde buzdolabında veya serin bir yerde muhafaza edilmesi önerilir.

Devamını Göster