119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Benefit Köpek Maması

Seçtikleriniz: Benefit Hepsini Kaldır

Benefit Köpek Maması

Köpeğinizle ilk buluştuğunuz andan itibaren onun en sağlıklı ve dengeli şekilde beslenmesi adına köpek maması araştırmaları yaparsınız. Gelişim dönemlerine ve ırklarına özel olarak formüle edilen köpek mamaları arasından seçim yaparken değerlendirebileceğiniz alternatiflerden bir tanesi de Benefit markalı ürünlerdir. Benefit köpek maması çeşitleri hem yavruluk hem de yetişkinlik dönemindeki ihtiyaçların karşılanması adına özel olarak geliştirilmiştir. 

Petlebi.com üzerinden dostunuzun dengeli bir beslenme programı ile büyüyüp gelişmesi için Benefit köpek maması çeşitlerini inceleyebilir, ürün içeriklerini ve hakkında yapılan yorumları değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz. 

Benefit Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kaliteli ve kolay sindirilebilen evcil hayvan mamaları üreten Benefit, içeriklerinde kaliteli protein kaynaklarına başvuran ve dostlarımızın sağlıklı gelişimine katkı sunmak isteyen bir marka olarak dikkat çekmektedir. Irksal özelliklere yönelik formüle edilen Benefit köpek mamaları ekonomik fiyatları ile ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir. Fiyat performans dengesinde performansı üstün gelen marka, Petlebi.com güvencesiyle sizlerle buluşmaktadır.

Benefit Yavru Köpek Maması

12 – 24 ay arasında dostlarımız yavruluk döneminden çıkarlar. Irksal boyutlarına göre devam eden yavruluk sürecinde nasıl beslendikleri çok ama çok önemlidir. Bu dönemde fiziksel olarak çok hızlı bir gelişime girdikleri için yüksek kalorili besinlerle beslenmeleri gerekir. Bağışıklık sistemlerini güçlendiren, kolay sindirilebildiği için sindirim sistemi sağlığını destekleyen, kas ve iskelet sistemi gelişimine katkıda bulunan ve cilt sağlığı dostu Benefit yavru köpek maması büyük ırklara özel olarak da formüle edilmiştir. Tam ve dengeli beslenme sunması amacıyla ürün içerikleri DHA, antioksidanlar, kalsiyum, D vitamini ve E vitamini gibi mineraller, sağlıklı yağ asitleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Yavruların rahat çiğneyebileceği özellikte tanelere sahip olan Benefit yavru köpek mamaları minik dostunuzun sağlıklı bir gelişim dönemine girmesini kolaylaştırır.

Benefit Yetişkin Köpek Maması

Yavruluk dönemini geride bırakan sadık patililerin ihtiyaçları da değişir. Artık gelişimleri tamamlandığından önemli olan sağlıklarının sürdürülmesidir. Bu amaçla eskiye oranla daha az kalori almaları gerekse de mineraller, proteinler ve vitaminler bakımından zengin bir beslenmeye ihtiyaç duydukları da unutulmamalıdır. Benefit yetişkin köpek mamaları hem küçük hem de büyük ırklara mensup olanların ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. 

Hangi Benefit Köpek Mamasını Tercih Etmelisiniz?

Seçim yaparken dostunuzun gelişim dönemini değerlendirmek en büyük önceliğiniz olmalıdır. Daha sonra ırksal niteliklerini de değerlendirebilirsiniz. Küçük ırklar ile kıyaslandığında büyük ırkların ihtiyaçlarının aynı olmadığı bilimsel olarak da ispatlıdır. Bu nedenle mama seçimi sırasında gelişim dönemini, ırksal özellikleri ve aynı zamanda onların damak zevklerini de göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Benefit Köpek Maması Fiyatları

En uygun fiyatlı Benefit köpek mamaları Petlebi.com’da sizleri bekliyor. Köpeğinizin gelişim dönemine uygun alternatifler arasından seçim yapabilir, ürünlerimizin son kullanma tarihlerini öğrenebilir, ürün kullanıcılarının gerçek yorumlarını da okuyarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Aynı gün kargo ve geniş ödeme yöntemi çeşitliliğimiz ile avantajlarınızı arttırabilirsiniz. Ürün fiyatları ürün içerikleri ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir.