Brekkies Köpek Maması

Seçtikleriniz: Brekkies Hepsini Kaldır
249 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Brekkies Köpek Maması

Yavruluk döneminden itibaren tam ve dengeli beslendiklerinde sağlıklı ve konforlu bir hayat yaşayabilen dostlarımız için ekonomik fiyatlı mama alternatifleri sunan Brekkies, dengeli formüller doğrultusunda geliştirilen ürünlere sahiptir. Brekkies köpek mamaları hem yavruluk hem de yetişkinlik dönemindeki patililerin gelişimsel ihtiyaçları özelinde formüle edilmiştir ve içerikleri mineraller ve vitaminlerle zenginleştirilmiştir.

Petlebi.com'da Brekkies köpek maması çeşitlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak gelişim dönemlerine uygun nitelik taşıyan ürünleri görüntüleyebilir, fiyatlara göre sıralama yapabilirsiniz. Ürün içerikleri ve ürünlerin son kullanma tarihleri ile ilgili de bilgi alarak gönül rahatlığı ile siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Brekkies Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gelişim dönemleri doğrultusunda petlerin kaslarını güçlendiren, bağışıklık sistemlerini destekleyen, sindirim sistemlerinin gelişmesine katkı sunan besinleri ürünlerinde kullanan Brekkies, ekonomik fiyatlı mamaları ile tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Uygun fiyatlarla sağlıklı beslenme fırsatı sunan firmanın ürünleri Petlebi.com'da sizleri bekliyor.

Brekkies Yavru Köpek Maması

Yavruluk döneminde olan köpekler, anne sütü emmeyi bıraktıktan sonra hastalıklara yatkın hale gelebilirler. Bu nedenle bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi çok önemlidir. Brekkies yavru köpek maması çeşitleri minik dostlarımızın ihtiyaç duydukları ölçüde protein, karbonhidrat, sağlıklı yağ, mineral ve vitamin içermektedir. Leziz ürünler sayesinde miniklerin iştahsızlık sorununun önüne geçilmekte, günlük olarak ihtiyaç duydukları besinleri almaları kolaylaştırılmaktadır. Optimum fiziksel yapıya sahip olmaları için kümes hayvanlarının etlerinin kullanıldığı Bravery yavru köpek maması, sebze ve pirinç içerikleri ile lif ve karbonhidrat ihtiyacını karşılamaktadır.

Brekkies Yetişkin Köpek Maması

Brekkies Exel yetişkin köpek maması çeşitleri, yavruluk döneminden çıkan ve artık yeni ihtiyaçlara sahip olan dostlarımıza yönelik formüle edilmiştir. Balıklı, tavuklu ve karışık çeşitleri bulunan mamalar sebzelerle, mineral ve vitaminlerle desteklenmiştir. Böylelikle yetişkinlik sürecinde yaşamaları muhtemel sağlık sorunlarının minimize edilmesini kolaylaştırmakta, onların sağlıklı ve konforlu bir hayat sürmelerine destek olmaktadır.

Hangi Brekkies Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Farklı lezzetlerle, farklı gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde geliştirilen Brekkies köpek mamaları arasından seçim yaparken dostunuzun yavru mu yetişkin mi olduğunu düşünmelisiniz. Genellikle 1 yaşın altındaki köpekler yavru kabul edilse de bu durum büyük ırklar söz konusu olduğunda değişerek 2 yıla kadar uzayabilir. Bu nedenle yavrunuzun ırksal özelliklerini ve gelişim dönemini eş zamanlı değerlendirmeniz gerekir. Alternatif olarak lezzet beklentilerini de göz önünde bulundurmalısınız. Lezzeti ona hitap etmeyen mamalar iştahsızlık sorununa neden olup gereğinden az beslenmelerine ve dolayısıyla sağlıklarının desteklenememesine yol açabilir.

Brekkies Köpek Maması Fiyatları

Brekkies köpek maması fiyatları ürün içeriklerine ve ambalaj ağırlıklarına göre değişir. Petlebi.com'da en uygun fiyatlarla dilediğiniz ürünü bulabilir, %100 orijinal ürün garantimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilir, seçim sırasında yaşamanız muhtemel kararsızlıkları aşabilirsiniz. Online ödeme yöntemlerimizden yararlanabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğimizi de değerlendirerek aile bütçenizi zorlamayacak bir alışveriş yapabilirsiniz.