petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Royal Canin Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Royal Canin Kedi Mamaları Nasıl?

Kedinizin yavruluktan itibaren; protein ağırlıklı, düşük karbohdiratlı, vitaminlerle takviye edilen bir beslenme sistemine ihtiyaç duyar. Bu nedenle, kedinizin ırkı, yaşı ve yaşam şekli ne olursun olsun royal canin kedi maması çeşitleri içinde, onun damak tadına ve ihtiyaçlarına en uygun mamayı bulabilirsiniz.

Royal canin kedi maması yiyen kedilerin, nasıl farklılaştığını, kullanan ailelerin yorumlarında ve tavsiyelerinde görebilir; kediniz Royal ile beslenmeye başladıktan sonra da kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Kediniz, mama, kaba döküldüğü anda, soluğu yemeğinin başında alacak.

Kedili aileler ile fikirlerinizi Petlebi Topluluk’ta paylaşarak ve veterinerinize danışarak, kediniz için en uygun mamayı ve Royal Canin kedi maması fiyatlarını Petlebi’de bulabilirsiniz. En ucuz alışveriş imkanları için kampanya ve indirim fırsatlarını yakalayabilir, aynı gün kargo özelliğiyle kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Royal Canin Kedi Maması Kullanıcı Yorumları