Kafes

(11)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Kafesi

Köpeklerin taşınması amacına hizmet eden, aynı zamanda onlara korunaklı bir alan sunan köpek kafesi çeşitleri hem dostlarımızın hem de aile üyelerinin konforunu arttırıyor. Çeşitli malzemelerden ve farklı modellerde üretilebilen köpek kafesleri; dayanıklı, kolay temizlenebilir ve fonksiyonel olma gibi özellikleri sayesinde en gerekli köpek ürünleri arasında yer alıyor. Yapılan seyahatlerde onlardan ayrılmak mümkün değilse ebatlarına uygun köpek kafesi çeşitleri hayat kolaylaştıran bir etkiye de sahip oluyor. Üstelik yalnızca küçük ırklar için değil büyük ırklar için de kullanılabilen tekerlekli ürünler Petlebi.com farkıyla sizlere sunuluyor!

Siz de Petlebi.com'u ziyaret ederek köpek kafesi çeşitlerini inceleyebilir, dostunuzun boyutlarını göz önüne alarak ve ürünler hakkında yapılan yorumları okuyarak karar verebilirsiniz.

Köpek Kafesi Çeşitleri

Petlebi.com'da Trixie, Stafanplast, Dayang ve Karlie gibi tanınmış markaların büyük köpek kafesi ve yavru köpek kafesi modellerine bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazıları metal kapılı, bazıları plastik kapılı olabilir. Aynı zamanda kafesin geneli de çelik gibi materyallerden ya da ihtiyaçlar doğrultusunda plastikten üretilebilir. Bazı modellerin kolay taşınabilmeleri amacıyla fonksiyonel tekerlekleri de bulunmaktadır. Özellikle büyük ırktaki dostlarımızın bir yerden diğer bir yere götürülmeleri gerektiğinde tekerlekli ürünler yüksek konfor sunmaktadır. Kafesler genellikle tamamen kapalı bir tasarıma sahip olsalar da aynı kategori altında köpekler için panel çitlere erişmek de mümkündür.

Köpek Kafesi Ne İşe Yarar?

Köpek için kafes ürünlerinin temel işlevi dostlarımızın içerisinde güvenle durabilecekleri bir alan yaratmaktır. Seyahatler sırasında araçlarda konumlandırılabilen bu ürünler onların serbest bir şekilde gezmelerini engelleyerek istenmeyen kazaların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda veteriner kontrollerine giderken de konfor sunmakta, arabaya bindiğinde tedirgin olanların da kendilerini güvende hissederek sakinleşmesini kolaylaştırmaktadır. Köpek kafesleri küçük gezintiler sırasında da kullanılabilir. Sosyalleşmeleri için katılım sağlanan organizasyonlarda da bu ürünlere başvurulabildiği bilinmektedir. Yaşlılık döneminde olan ve yürüyemeyen, hasta olan ya da geçirdiği cerrahi operasyonlar nedeniyle geçici süreliğine hareket yetisini kaybedenler için de köpek kafesi çeşitleri tercih edilebilir.

Köpek Kafesi Seçimi Nasıl Yapılır?

Köpek kafesi seçimi sırasında dostunuzun boyutlarını ve ırksal standartlarını göz önünde bulundurmalısınız. Dayanıklı materyallerden üretilen metal köpek kafesi veya telli köpek kafesi gibi alternatiflere yönelmeli aynı zamanda sağlık için risk teşkil etmediklerinden emin olmalısınız. Ürün seçimi sırasında ürünü hangi amaçla kullanacağınızı da mutlaka düşünmelisiniz. Amacınız, dostunuzun ne kadar süre ile ürün içerisinde kalacağını ve dolayısıyla ürünün havalandırma koşulu gereksinimleri belirleyecektir. Tüm bunlar haricinde kafeslerin kolay temizlenebilir olması da önemlidir. Koku oluşumunun engellenmesi ve dostlarınızın steril koşullarda kalabilmesi için bu önemlidir. Son olarak yine boyutları ile bağlantılı olarak seçeceğiniz ürünün tekerlekli yapıya sahip olması ihtiyacı hissedebilirsiniz. Büyük ırk dostlarımızı taşımak kolay olmadığından tekerlekli ürünler en doğru tercih olacaktır.

Köpek Kafesi Fiyatları

Köpek kafesi fiyatları ürünlerin markasına, boyutuna, malzemesine ve ek özelliklere sahip olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'dan en uygun fiyatlardan ve %100 orijinal ürün garantisinden yararlanabilir; onun için en doğru tercihi yapabilmek adına ürün yorumlarını okuyabilirsiniz.