Trixie Köpek Agility Eğitim Tüneli 60x5m (Mavi)

5.0/5 Puan (1 Yorum)

4.757 TL 5.946 TL

4.119 TL

SEPETTE %10 EK İNDİRİMLİ

KARGO BEDAVA!

Son 41 Günün En Düşük Fiyatı!

Bu ürünü satın aldığınızda 164,76 TL Para Puan kazanacaksınız.

ÜRÜNÜN HEDİYELERİ
Siparişinizi 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
349 TL ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde, sağlam kolilerle gönderilir.

KULLANICI YORUMLARI

Trixie Köpek Agility Eğitim Tüneli 60x5m (Mavi) KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (1 Kullanıcı Yorumu)

duman_cat_world 08.10.2021 08:54

5/5 Puan

Maşallah fiyatını görünce afalladım :D


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
MENŞEİ
Almanya
BARKOD
4011905032115

İç Ve Dış Mekân Kullanımına Uygun , Boyunu Ayarlayabileceğiniz , Taşıma Çantalı Agility eğitim tüneli. Eğitimin başında 2 Kişi Olmanız Tavsiye Edilir. Bir Kişi Köpekle Beraber Tünelin Girişinde Bulunmalı , Diğer Kişi İse Tünelin Sonunda Köpeğin Dikkatini Tünelin İçerisine Çekmelidir , Tünel İçerisine Girmesiyle Birlikte , Tünelin Başında Ona Refakat Eden Kişide Köpekle Aynı Hizada Yürümelidir.

Köpeğin Sorunsuz Olarak Tünelden Çıkması Durumunda İkinci Etaba Geçebilir , Her Seferinde Tünelin Boyunu Uzatarak Onu Eğitebilirsiniz. Agility tüm dünyada , köpek ve sahibinin beraber oynadıkları yeni bir spor olarak yarışmaları yapılmaktadır. Köpeğinizi asla dolu mide ile oynatmayınız ve antrenman sonrası köpeğinizi beslemeyiniz. Köpeğinizi yavaş yavaş oynamaya alıştırınız , onu birkereden zorlamayınız. Daima içebileceği temiz ve bol su bulundurunuz. Su içmeden önce ve sonra dinlendirerek nefeslenmesine müsaade ediniz.

Aşırı hızlı nefes alırken su içmesi ve yemek yemesi köpeklerde miğde torsiyonuna sebe olabilir ve bu ölümle sonuçlanabilir. Yavru ve genç köpeklere antrenman yaptırmadan önce veterinerinize müracaat ediniz. Kas ve kemik ve eklem yapısını kontrol ettiriniz. Agilty parkuru için eğitim sayfasında yer alandiğer eğitim ürünlerinide inceleyebilirsiniz. Ürünlerin kullanım videosu sayfanın altında yer almaktadır.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Devamını Göster