Pro Performance Kedi Maması

(1)

Şimdilerde evlerde yaşasalar da patili dostlarımız için atalarının beslenme düzenlerine uygun gıdalar tüketmek büyük bir önem taşımayı sürdürüyor. Onların doğal metabolizmalarına en yakın besin değerlerini sunan Pro Performance kedi maması çeşitleri, evlerimizde yaşayan dostlarımızın ihtiyaçlarına özel geliştirilen formüllere sahiptir. GDO, buğday ve soya gibi sağlıkları için zararlı olan besin ve maddeleri ürünlerinde kullanmayan marka, glisemik indeksi düşük içerikleri ile kilo kontrolü sağlanmasına da katkıda bulunuyor. Hipoalerjenik beslenmesi gereken kedilere de güvenle sunulabilen Pro Performance kedi maması yorumlarını inceleyebilir, ekonomik ve aynı zamanda kaliteli ürünleri listeleyebilirsiniz. Dostlarınızın gelişim süreçlerine ve kilolarına uygun ölçülerde Pro Performance kedi maması tüketmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kampanyalı fiyatlardan yararlanarak güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Devamını Göster »

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Pro Performance Kedi Maması

Kedilerin en sağlıklı şekilde beslenmesinin tek yolu, atalarının beslenme yöntemini takip etmeleridir. Elbette bizim dünyamızı paylaşan patili dostlarımızın avlanmalarını ve kendi yemeklerini bulmalarını beklememiz doğru olmaz. Ancak onlara ataları gibi beslenebilme imkanı sunabiliriz. Doğru mama seçimi ile sevimli dostlarımızın dengeli, sağlıklı ve kaliteli beslenmesi mümkündür. Düzgün beslenme programı uzun ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olmaktadır.

Pro Performance kedi maması kedilerin yüksek hayvansal protein ile beslenme gereksinimini başarılı bir şekilde karşılarken aynı zamanda düşük tahıl içeriği ile glisemi, obezite ve diyabet gibi sağlık sorunlarına karşı destekleyici olmaktadır.

Pro Performance Hakkında

Pro Performance kediler için üstün kaliteli içeriğe sahip mamalarıyla ön plana çıkıyor. Hypoallergenic mamalar üreten firma her zaman kedilerin sağlığını ön planda tutması ile beğeni kazanıyor. Smyrna Pet markası olan Pro Performance kedilerin içgüdüsel beslenmelerini hedef alıyor. Bu nedenle mamaların formülünde kullanılan içerikler oldukça doğal malzemelerden seçiliyor. Türkiye'nin markalarından bir tanesi olan Pro Performance farklı çeşitleri ve premium seçenekleri ile kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün gamına sahip. Pro Performance mamalarının içeriğinin, kedilerin doğal metabolizmalarına en yakın beslenmeyi sunduğunu belirtiyor. Özellikle avcılık içgüdülerini tatmin etmek için Pro Performance tüm besin değerlerini sağlayacak içerikleri sunuyor.

Pro Performance Kedi Maması Çeşitleri

Pro Performance kedi maması tüm yaşam evreleri için uygun olarak sunulmaktadır. Yüksek hayvansal protein oranı ve düşük tahıllı formülü ile her yaştan kedinin tüketebileceği bir seri sunan markanın aynı zamanda farklı içeriklerle yaşam evlerine göre özelleştirilmiş formülleri de bulunmaktadır.

Pro Performance yavru kedi maması %18 yağ ve %38 protein içeren oldukça besleyici bir mama çeşididir. Yavru kedilerin gelişimsel ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilen bu mama formülü içerisinde kalp ve göz sağlığı için çok değerli olan Taurin katkısı da bulunmaktadır. Pro Performance kısırlaştırılmış kedi maması içeriği kedilerde kilo kontrolü sağlayabilmek için özel olarak hazırlanmıştır. Mama içeriğinde yağ oranı %12'dir. Buna ek olarak üriner sağlık sorunlarına karşı önlem olarak mineral seviyeleri de özel olarak ayarlanmıştır. Pro Performance kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın temel beslenme gereksinimlerini göz önünde bulundurarak hazırlanan özel formülleri ile hem evcil hayvanların hem de sahiplerinin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Pro Performance Kedi Maması Fiyatları

Mama fiyatlarının belirlenmesinde içerik, üretim standartları ve ambalajların gramajı gibi çok farklı unsurlar ön plana çıkar. Pro Performance kedi maması fiyatları, markanın yerli üretim olması sebebi ile piyasada oldukça uygun olarak bilinmektedir. Uygun fiyat satın alma tercihinde önemli bir kriter olsa da mamanın orijinal ve taze olması patili dostlarımızın sağlığı açısından çok daha önemlidir. Petlebi.com üzerinden satın aldığınız tüm ürünler %100 orijinallik garantisi ile gönderilmektedir. Gıda saklamaya uygun olan depomuzda ideal stok döngüsünü koruyarak her zaman en taze mamaları sunuyoruz.