petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Reflex Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır

Reflex Kedi Mamaları Nasıl?

Reflex kedi maması, kedinizin kilo kontrolü, kalp ve göz sağlığını destekleyerek; çinko ve antioksidan vitaminlerle bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı maksimum direnç geliştirir.

Kedinizin ömrünü uzatmayı, sağlıklı, kaliteli bir ömür geçirmesini önemseyen reflex kedi maması fiyatlarını ve yorumlarını Petlebi’de araştırabilirsiniz.

Kedinizin, hem sağlıklı ve kaliteli beslenmesini isteyip öte yandan da hesaplı olmaya çalışmak, tüm hayvanseverlerin ortak sorunlarından. Reflex kedi mamasını kullananlar, 15 kg.lık paketler halinde alışveriş yaparak bu ürünü ucuza mal edebilmektedir. Üstelik bu mamayı, uzun raf ömrüyle açıldıktan sonra bile buzdolabında saklama ihtiyacı yok.

Reflex kedi maması tavsiyesi için veterinerinizle ve Petlebi Topluluk ile fikirlerinizi paylaşabilir; kediniz için en uygun mamayı aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Reflex Kedi Maması Kullanıcı Yorumları