Araba İçi Taşıma Ürünleri

(7)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Araba Taşıma Kafesi

Sevimli dostlarımızla seyahat etmenin keyfi bir başkadır. Hafifçe açılan pencereden rüzgarı yakalamaya çalışmaları, neşe ile çevreyi izlemeleri ve aile bireyleri ile kaliteli zaman geçirdiklerinin farkında olmaları kesinlikle görülmeye değerdir. Ancak ne yazık ki onlarla seyahat etmek belli başlı riskleri de beraberinde getirebilir. Bu risklerin en başında sürücü koltuğuna doğru ani hareket etmeleri gelir. Bir anda sürücünün kucağına çıkabilirler, boyutlarına göre pedalların yanına inebilirler; tüm bu olasılıklar sürüş güvenliğini tehlikeye atıp istenmeyen kazalara neden olabilir. Genellikle ilgi istedikleri ve ilgi çekmek için türlü numaralara başvurdukları gerçeği de dikkat dağıtma potansiyellerini arttırır.

Araç içi köpek taşıma kafesleri sayesinde dostlarımızın dikkat dağıtma potansiyelleri çok ciddi oranda azaltılabilir. Böylece istenmeyen kazalar engellenebilir ve aile boyu güvenle seyahat edilebilir. Onun boyutuna ve ağırlığına uygun köpek araba taşıma kafesleri Petlebi.com'da uygun fiyatlarla satılmaktadır. Siz de Petlebi.com'un ayrıcalıklı dünyasına adım atabilir, dostunuzla birlikte hem güvenli hem de keyifli yol anıları biriktirebilirsiniz.

Araç İçi Köpek Taşıma Kafesi Çeşitleri

Araç içi köpek taşıma kafesleri hem çanta hem de kafes formunda olabilir. Kafes tipi olan taşıma aksesuarları dostlarımızın metal ya da plastik teller aracılığı ile güvenli ve dayanıklı bir alanda tutulmalarını sağlar. Tek ya da çift girişli olarak üretilebilen bu ürünlerin yan ve üst kısımlarında hava sirkülasyonunu verimli şekilde sağlamak amacıyla boşluklar bulunur. Bazı modellerin ön kısmında da üst kısmında da açılabilir kapak vardır. Bu tasarımlar köpeklerin ırkları doğrultusunda kafeslere yerleştirilirken büyük bir konfor sunar. Kafes ürünleri sert ve dayanıklı plastikten de alüminyum gibi metal alaşımlı malzemelerden de üretilebilir. Yapıları gereği arka koltuğa da bagaja da yerleştirilebilen bu ürünler toplu taşıma sırasında da hayat kolaylaştırır. Araç içi köpek taşıma çantaları da aynı kategori altında sunulmaktadır. Farklı kumaş türleri kullanılarak üretilirler ve genelde katlanabilir özellikte oldukları için kullanılmadıkları zaman dilimlerinde yer kaplamazlar. Silinebilir ve tüy tutmayan kumaşlardan imal edilen köpek taşıma çantaları tercih edildiğinde büyük bir konfor da beraberinde gelir. Bu ürünlerin üst kısımları çoğunlukla açık olduğu için tasma aparatları sayesinde dostlarımızın hareketleri engellenebilir.

Petlebi.com üzerinde farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden üretilmiş köpekler için araba ve araç ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Güvenli bir yolculuk yapabilir, dostlarınızla birlikte gezintilere çıkabilir ve onların tüylerinin dağılmasını önleyerek aracınızı temiz tutabilirsiniz.

Araç İçi Köpek Taşıma Kafesleri Ne İşe Yarar?

Köpekler için taşıma çantaları veya taşıma kafesleri yazımızın giriş kısmında da belirttiğimiz gibi sürüş güvenliği için elzemdir. Dikkat dağıtma ihtimalleri çok yüksek olan sadık dostlarımızın hareketlerini konforlu bir şekilde kısıtlayan bu ürünler yolculukların güvenle geçmesi adına kritik derecede önemlidir.

Bireysel taşıtlarda kullanılmasının yanı sıra şehirlerarası ulaşım araçlarında da bu ürünlerin büyük faydası olacaktır. Taşınırken, tatile giderken, acil bir durum olduğunda ve onları bırakmak seçenek olarak görülmediğinde köpeklerle birlikte seyahat etme özgürlüğü kazanılabilir. Bu açıdan yaklaşıldığında bu tarz gereksinimleri olanların ürün seçiminde daha titiz davranması gerektiği söylenebilir.

Köpek taşıma kafesleri hem koltuklara hem de bagaja konulabilir. Yapıları gereği dostlarımızı içerisinde tuttuklarından çevreye tüy dağılma ihtimalini minimum seviyeye indirirler. Böylece tıpkı köpekler için koltuk örtüleri gibi koltuklara ve döşemelere tüy saplanması ihtimalini ortadan kaldırırlar.

Veteriner hekim ziyaretleri bazı patililer için travmatiktir. Özellikle evden dışarı çıkmaya çok alışkın olmayan ya da yalnızca veteriner hekimlere giderken arabaya binenler bu sürece direnç gösterebilirler. Taşıma kafesleri bu açıdan da konfor arttırıcı özelliği ile ön plana çıkar.

Araç İçin Köpek Taşıma Kafesi Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok farklı modelde karşımıza çıkan köpek araba çantası ürünlerinin seçimi sırasında dostunuzun boyutlarını, ağırlığını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Tercih ettiğiniz köpek seyahat çantası içerisinde kıpırdayamayacak durumda olmaları konfor adına büyük bir sorun olacaktır. Ürün dayanıklılığı da oldukça önemli bir değişkendir. Ağırlığı fazla dostlarımızın gerçek anlamda taşınabilmesi için ağırlıklarına ve boyutlarına uygun tercihler yapılmalıdır. Son olarak özellikle kumaş çantalar alınacağında kumaşının tüy tutmamasına ve kolay temizlenebilmesine de dikkat edilmelidir.

Köpek Taşıma Kafesi Fiyatları

Köpek taşıma kafesi ve çantası fiyatları markaya, ürünün imal edildiği materyale, kaliteye ve ürün ebatlarına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden Trixie, Karlie ve Lepus gibi markaların en gözde ürünlerine erişebilirsiniz. Bedava kargo fırsatlarımızdan yararlanabilir, dostunuzun konforunu arttırabilirsiniz.