Kong Şişme Köpek Yakalığı [XS]

Kong Şişme Köpek Yakalığı [XS]

%20

indirim

244,64 TL

193,95 TL

Kargo Bedava! 1-2 Gün İçerisinde Kargo!

KULLANICI YORUMLARI

Kong Şişme Köpek Yakalığı [XS] KULLANANLARIN YORUMLARI

Ürün hakkında henüz yorum yazılmamış.

İlk yorumu siz yazıp, diğer üyelere tecrübenizle yol göstermek ister misiniz?


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Kong
MENŞEİ
Amerika
BARKOD
035585321035

Çeşitli alerji vb durumlar, operasyonlar veya tedaviler sonrası köpeğinizin ilgili bölgeye ulaşmasını, köpeğinizin konforunu da bozmadan önleyen, ilk defa Kong tarafından geliştirilmiş çok kaliteli bir malzemeden üretilmiş şişme yakalıktır.

Konik yakalıklar çevre sesleri normalden fazla odakladıkları için köpeğiniz konik yakalıktan çok rahatsız olmakta, rahat yatamaması sebebiyle sürekli ondan kurtulmaya çalışmaktadır. Oysa ki bu şişme yakalık köpeğinize hem bir tasma hissi vermekte, hem çevresini normal bir şekilde algılamaya devam etmesini sağlamakta hem de yatarken bir yastık görevi görmektedir. Mini, küçük ve orta ırk yavru köpekler için uygun boydur. Aynı zamanda kediler içinde kullanılabilir.

Boyun çevresi 8 - 18cm için uygundur. Kullanım Şekli : Şişirme tapasını kullanarak yarım şişiriniz. Kong yakalığı köpeğinizin veya kedinizin boynuna göre cırt cırtlar yardımıyla tam oturacak şekilde ayarlayınız.

Şişirilmiş boyunluğun cırt cırtlarının yatay olması, yakalığın çok fazla şişirilerek cırt cırtların birbirine tutunma alanının daraltılmaması gerekmektedir. Lütfen doğru kullanım için kutu yan yüzeyindeki resime bakınız.

Devamını Göster