Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcı 500ml

Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcı 500ml

4.2/5 Puan (13 Yorum)
%25

indirim

137,05 TL

99,95 TL

Aynı Gün Kargo!

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Trixie Kedi ve Köpek Uzaklaştırıcı 500ml KULLANANLARIN YORUMLARI


4.2/5 Puan (13 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Trixie
MENŞEİ
Almanya
BARKOD
2551

Dış mekan uygulaması içindir. Yağmurdan etkilenmez ve etkisini kaybetmez. Uygulandığı alanlardan kedi ve köpekleri uzak tutar. Konsantre ürün ile hazırlanacak 10lt lik sıvı ile 100m2'lik alana etki etmektedir. Uygulama haftda bir tekrar edilerek 4 hafta boyunca uygulanmalıdır. Kedilerin koku alma duyuları daha zayıf olduğu için kediler için dosaj iki katıdır. Deterjan veya zehirli ilaçlarla karıştırmayınız , kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.

Kullanım Talimatları
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 25 ml (ortalama 2 yemek kaşığı) Anti-Kot’la, yarım litre sıcak suyla (ortalama 40⁰C) karıştırınız. Solüsyonu kedileri ve köpekleri uzak tutmak istediğiniz yerlere uygulayınız. Aynı işlemi 4 haftalık süre boyunca haftada bir kez tekrarlayınız. Anti-Kot’un etkisi yağmurla silinmez. Bir şişe Anti-Kot, 100 metre kare kadar bir alan için yeterlidir. Kediler için iki kat doz gerekmektedir, çünkü kedilerin koku alma duyusu köpeklerinki kadar keskin değildir.

Uyarılar
Anti-Kot’u asla zehirli maddelerle veya deterjanlar gibi temizlik malzemeleriyle karıştırmayınız. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Devamını Göster