Trixie Köpek Agility Eğitim Tuneli 60x5m (Mavi)

5.0/5 Puan (1 Yorum)
%22

indirim

1.970,20 TL

1.499,95 TL

Kargo Bedava! Tükendi
ÜRÜNÜN HEDİYELERİ

KULLANICI YORUMLARI

Trixie Köpek Agility Eğitim Tuneli 60x5m (Mavi) KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (1 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Trixie
MENŞEİ
Almanya
BARKOD
3212

FCI standartlarında , dayanıklı naylondan imal edilmiş , agility temel tünel geçiş eğitimi için , günlük fitness eğitimleri için , yere sabitleme çubukları ve kuşaklarıyla birlikte kolay ve hızlı kurulabilen , pratik taşıma çantası ve eğitim kitapçığıyla birliktedir. Agility tüm dünyada , köpek ve sahibinin beraber oynadıkları yeni bir spor olarak yarışmaları yapılmaktadır. Köpeğinizi asla dolu mide ile oynatmayınız ve antrenman sonrası köpeğinizi beslemeyiniz.

Köpeğinizi yavaş yavaş oynamaya alıştırınız , onu birkereden zorlamayınız. Daima içebileceği temiz ve bol su bulundurunuz. Su içmeden önce ve sonra dinlendirerek nefeslenmesine müsaade ediniz.

Aşırı hızlı nefes alırken su içmesi ve yemek yemesi köpeklerde miğde torsiyonuna sebe olabilir ve bu ölümle sonuçlanabilir. Yavru ve genç köpeklere antrenman yaptırmadan önce veterinerinize müracaat ediniz. Kas ve kemik ve eklem yapısını kontrol ettiriniz. Agilty parkuru için eğitim sayfasında yer alandiğer eğitim ürünlerinide inceleyebilirsiniz. Ürünlerin kullanım videosu sayfanın altında yer almaktadır.

Detaylar için buraya tıklayın.

Ürünün Boyutu:

  • En: 5 cm
  • Yükseklik: 60 cm

Devamını Göster