Mystic Kedi Maması

(8)

Sıvılaştırılmış taze et enjeksiyonu sistemi ile az tahıllı mamalar üreten firma, leziz ve besleyici özelliği yüksek ürünleri ile hem dostlarımızın hem de hayvanseverlerin kalbini kazanıyor. Tahıl olarak yalnızca esmer pirincin kullanıldığı Mystic kedi maması çeşitleri yavrulara, yetişkinlere ve kısır dostlarımızın ihtiyaçlarına uygun formüller barındırıyor. Kedilerin yaşlarına ve gelişim süreçlerine uygun olarak besin, mineral ve vitamin gereksinimleri değiştiği için Mystic kedi mamaları seçimi sırasında onlara uygun alternatiflerin tercih edilmesi gerekiyor. Sindirim sistemlerinin sorunsuz çalışması, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi, tüy sağlıklarının iyileştirilmesi ve gereksinimleri olan tüm besinleri aldıklarından emin olunması adına siz de sitemiz üzerinden Mystic kedi maması ürünlerini listeleyebilirsiniz. Ürün bazlı araştırma yapabilir ve avantajlı tekliflerimizden yararlanarak dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Mystic Hepsini Kaldır
279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Mystic Kedi Maması

Evcil dostlarımızın beslenmesi ile ilgili göstereceğimiz hassasiyet onların tüm yaşamlarını etkilemektedir. Bu nedenle en yakın arkadaşlarımızın sağlıklı beslenmesi ve ideal şekilde gelişebilmesi için ihtiyaçları doğrultusunda mama seçimi yapmak gerekir. Kedilerin etçil beslenmesi gerektiği her zaman ön planda tutulmalıdır. Ayrıca hayvansal protein oranı yüksek mamalar ile beslenmeleri gerekmektedir.

Mystic kedi maması çeşitleri kaliteli protein kaynaklarının düşük glisemik indeksli karbonhidrat kaynakları ile buluştuğu mama formülleri ile patili dostlarımızın her zaman en sağlıklı şekilde beslenmesine olanak sağlayan mamalar sunuyor. Mama içeriklerinde kullanılan deniz yosunu, bal kabağı, avize ağacı özütü, nohut, esmer pirinç, havuç, zerdeçal gibi besinler kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak mineral, vitamin ve yağları sağlarken aynı zamanda sindirim sisteminden dolaşım sistemine kadar tüm fizyolojik yapılarını güçlü bir şekilde destekliyor.

Mystic Hakkında

Düşük tahıllı mamalar arasında bilinen isimlerden birisi olan Mystic, Türkiye'de üretilen markalar arasında yer alıyor. Beslenmeyi bir bütün olarak gören Mystic bu nedenle sadece kas ve kemik gelişimini değil eklem sağlığını, tüy sağlığını ve iç organların sağlığını da göz önünde bulundurarak üretim yapıyor. Hermos Pet'in bir markası olan Mystic, Manisa'nın Salihli bölgesinde yer alan üretim tesislerinde üretiliyor. 2017 yılında faaliyete giren bu tesisin en büyük özelliği ise Türkiye'nin insan gıdası üretimine uygun tasarlanmış ilk kuru mama fabrikası olması. Ayrıca fabrikada yer alan Taze Et Enjeksiyon Sistemi de yine Türkiye'de ilk kez kullanılmaktadır. Mystic sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda Orta doğu ve Avrupa'nın da önemli markaları arasında yer alıyor.

Mystic Kedi Maması Çeşitleri

Mystic kedi maması çeşitleri düşük tahıllı olarak sunulmaktadır. Buna ek olarak yüksek hayvansal protein içeren mamalar patili dostlarımız için oldukça besleyici oluyor. Mystic yavru kedi maması %35 protein ve %18 yağ içeriği ile yavruların gelişimini en iyi şekilde destekliyor. Bu mama yüksek kalorili olması sebebi ile emziren ve hamile kedi maması olarak da tercih edilebiliyor.

12 aydan sonra kedilerin yüksek kalori ihtiyacı ortadan kalkar ve normal beslenme düzenine geçmeleri beklenir. Bu süreçte kilo kontrolünün sağlanabilmesi için yağ oranı yeniden düzenlenmiş, üriner sağlığı korumak için mineral seviyesi revize edilmiş Mystic yetişkin kedi maması çeşitleri tercih edilebilir.

Kısırlaştırma operasyonundan sonra kedilerde belirgin değişimler meydana gelir. İştah artışı ve hareket düzeyinde azalma en yaygın belirtiler arasında yer almaktadır. Bu iki belirti ile birlikte kilo alma eğilimi artar. Mystic kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri operasyon sonrasında kedilerin ihtiyaçları olan şekilde beslenmesine yardımcı olur.

Mystic Kedi Maması Fiyatları

Mama fiyatlarını etkileyen pek çok değişken vardır. Mystic kedi maması fiyatları markanın üretim tesislerinin Türkiye'de olmasına bağlı olarak daha ekonomiktir. Son kullanma tarihi geçmemiş, doğru depolama şartlarında saklanan ve %100 orijinal olan mamalar satın almak için sitemizdeki ürünlere mutlaka göz atın.