N&D Kedi Maması

(36)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Farmina N&D Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Patili çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun mamayı, Farmina N&D'nin Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Üstelik, ilk alışverişinizde geçerli 190 TL'ye varan indirim kodu fırsatından faydalanın.

N&D Beslenme Danışmanı Beni Arasın

* Farmina Genius Beslenme Danışmanlığı hizmetinden faydalandığınız süre boyunca indirimleriniz yenilenecektir.

TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

N&D Kedi Maması

Kedi maması seçimi hem zor hem de çok önemli bir seçimdir. İdea bir gelişim ve uzun vadede beslenmeye bağlı herhangi bir sağlık sorunu meydana gelmemesi için mutlaka doğru mama seçimi yapılması gerekir. N&D kedi maması çeşitleri, doğaları gereği karnivor yani etçil beslenmesi gereken kedilerin bu ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde sağlayan içerikleri ile 50 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından evcil hayvan sahipleri tarafından güvenle tercih edilmektedir.

1965 yılında İtalya'da kurulan Natural & Delicious, kedilerin beslenme ihtiyaçlarına cevap veren içeriklere sahip mamaları ile dünyanın en çok tercih edilen markalarından birisi olmayı başarmıştır. Hayvansever bir aile tarafından kurulan şirket, 1990'lı yıllarda hayvan beslenmesi özelinde yaptığı araştırmalar ile dikkat çekmiştir. Bu iddialı araştırmalar sonucunda şirketin yolu İngiliz menşeili Farmina ile kesişir ve iki marka ortalık yaparak N&D mamalarını dünyada daha çok evcil hayvanın ulaşabileceği noktaya taşımak için yola çıkar. İnsanlar için gıda üretimi süreçlerinde kullanılan teknikleri evcil hayvan mamalarının üretilimine entegre eden marka bu sayede besin değerlerinin korunduğu mamalar sunmaktadır. N&D kedi maması çeşitleri içeriğindeki vitaminlerin korunması ve mamaların besin değerlerini en iyi şekilde koruyabilmesi için koruyucu atmosferde paketleme ve vakumlu kaplama sistemleri ile ambalajlama işlemi yapar. Mamaların besin değerini korumaya yönelik geliştirilen bu sistemler sayesinde bir mama kedinizin önüne geldiği an, üretildiği zamanki kadar taze ve besleyicidir.

N&D Hakkında

Etçiller için özel olarak hazırlanan formülleri ile pek çok evcil hayvanın vazgeçilmezi olan Natural & Delicious mamalar hem farklı ihtiyaçlara hem de damak zevklerine hitap eden çeşitleri ile dikkat çekiyor. Farmina Veteriner Araştırma ve Napoli Üniversitesi tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda hazırlanan mama formüllerini sunan markanın hem içerik hem de üretim süreçlerinde sunduğu doğallık hayvan severlerin de beğenisini kazanıyor. N&D mamaların küçük boy paketlerinde yeme garantisi bulunmaktadır. Mama paketinden bir porsiyondan fazla alınmaması ve 5 gün içerisinde mamanın iade edilmesi şartı ile eğer patili dostunuz mamayı sevmezse para iadesi almanız mümkündür.

N&D Kedi Maması Çeşitleri

Natural & Delicious hem gereksinim hem de içerik olarak farklılaştırılmış seriler sunuyor. Kedi maması seçiminde evcil hayvanın beslenme gereksinimleri kadar damak zevkleri de ön planda tutulmalıdır. Tahılsız ve düşük tahıllı mama çeşitleri sunan marka aynı zamanda tazeliğe büyük önem vermektedir. Dağıtıma çıkan ürünlerin en geç dağıtım tarihinden 4 gün önce üretilmiş olduğunu ifade eden marka, ürünlerinin içeriği kadar tazeliğine de önem veriyor. Kuzey denizinden gelen balıklar, organik çiftliklerde üretilen tavuk ve kuzu eti, vahşi sürülerden temin edilen domuz etleri Natural & Delicious mamaların ana malzemesi olarak kullanılır. Bununla birlikte organik olarak üretilen yumurtalar, GDO'suz ve düşük glisemik indekse sahip tahıllar da N&D mamaların içeriğinde kullanılmaktadır. Tüm bu değerli içerikleri sayesinde obezite ve diyabet riskini azaltan mamalar aynı zamanda patili dostlarımızın uzun vadede yaşayabileceği sağlık sorunlarının da önüne geçmede yardımcı olur.

N&D Ocean

Morina, ringa, somon, alabalık, karides, tuna, levrek ve mürekkep balığı gibi oldukça çeşitli ve lezzetli balıkları içeren seri aynı zamanda tahılsız ve düşük tahıllı kedi maması seçenekleri sunmaktadır. Omega 3 ve omega 6 açısından oldukça zengin olan bu seri, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Ocean serisi özellikle tavuk alerjisine sahip patili dostları olan kişilerin tercih edebilecekleri lezzetli ve sağlıklı bir alternatif olarak bilinmektedir.

N&D Prime

GDO'suz olan, %60 oranında kaliteli protein içeren ve tahılsız olarak sunulan prime serisi, kedi doğasına uygun olarak formüle edilmiştir. Mamaların üretiminde özel olarak kullanılan teknikler uzun süreli tazeliği mümkün kılar. Yüksek aktivite seviyesine sahip olan kediler için ideal formüller arasında yer alan prime serisi içeriğinde yüksek oranda protein ve yağ bulunmaktadır. Hareket düzeyi yüksek olan aktif kediler için ideal çeşitlerden birisi olan bu seri, doğal ve kaliteli beslenme için en iyi seçimler arasında yer almaktadır.

N&D Pumpkin

İtalyan mutfağının en favori gıdalarından birisi olan bal kabağı, Natural & Delicious'un özel bir serisi olarak sunulmaktadır. Doğal antioksidan içeriği oldukça yüksek olan ve bağışıklığı güçlendiren bu mamalar hem yetişkin hem de yavru kedilerin beslenmesinde tercih edilebilir. Zengin lif içeriğine sahip olan bu mama sindirim sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

Hangi N&D Maması Tercih Edilmeli?

Patili dostlarımız için mama seçerken öncelikle onların gelişimsel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Gelişimsel ihtiyaçlar söz konusu olduğu zaman da yaş önemli bir belirleyicidir. Bununla birlikte kedilerin damak zevklerinin de göz önünde bulundurulması önemlidir. N&D içeriğine her zaman güvenen bir marka olarak tüm çeşitleri için yeme garantisi vermektedir. Ürünlerinde GDO'lu içeriklere yer vermeyen ve her zaman doğal gıdalar kullanan marka alerjisi olan kediler için de bu mamaları tercih edilebilir kılıyor. Ancak herhangi bir alerjiye sahip kedinin mama seçimin veteriner hekim gözetiminde yapılması gerekiyor.

N&D Kitten Kedi Maması

Sağlıklı bir gelişim için yavruların 45 gün anne sütü ile beslenmesi ve sonrasında gelişimsel ihtiyaçlarını karşılayacak mamalara geçiş yapmaları gerekir. N&D markasının sunmuş olduğu yavru kedi mamaları sahip oldukları besleyici içerikler ile ideal gelişimi destekler. Bu mamalar aynı zamanda hamile kedi maması ve emziren kedi maması olarak da kullanılabilir. Anne kedilerin de yavrularını besleyebilmeleri için yüksek kalori ihtiyaçları vardır ve yavru kedi maması içeriği hamile ve emziren kedilerin kalori ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir.

N&D Yetişkin Kedi Maması

Gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlayan kedilerin 1 yaşından sonra yetişkinler için formüle edilmiş mamalar ile beslenmeleri tavsiye edilmektedir. Büyüme yavaşladığı ve/veya durduğu için fazla kalori kilo alma eğiliminin artmasına neden olacaktır. Bu nedenle yetişkinlik dönemi için özel olarak sunulan düşük tahıllı ya da tahılsız kedi maması formülleri tercih edilebilir.

N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma operasyonu sonrasında kedilerin iştahında artış, hareketliliğinde ise düşüş görülmesi çok doğaldır. Bu iki durum da kedinin kilo almasına sebep olabilir. Kedilerde fazla kilo problemi uzun vadede önemli sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle kısırlaştırma operasyonu sonrasında mama değişimi yapılmalı ve bir yandan da düzenli kilo takibi yapılarak porsiyon ayarlanmalıdır.

N&D Kedi Maması Fiyatları

N&D kedi maması fiyatları mamanın içeriğine, çeşidine ve ambalajına göre farklılık göstermektedir. Markanın sunduğu en küçük kuru mama ambalajı 1,5 kg'lıktır. Bunun yanı sıra 5 ve 10 kg'lık ambalaj seçenekleri de bulunmaktadır. Konserve ya da yaş mama çeşitleri ise 80 gr'lık ambalajlarla sunulur. Buna ek olarak mamanın tahılsız ya da düşük tahıllı olması da fiyatının değişmesinde etkilidir.

Petlebi.com olarak gıda saklamaya uygun koşulları en iyi standartlarda sağlayan depomuzdan sunduğumuz N&D mamalar ile sevimli dostlarınızın beslenme ihtiyaçlarının en kaliteli şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Onların damak zevkine uygun onlarca çeşit arasından doğru olan mamayı bulurken markanın yeme garantisinden faydalanabilirsiniz. Her zaman orijinal ve faturalı ürün satışı yaparak patili dostlarımızın her zaman doğru mamalar ile beslenmesine olanak sağlıyoruz.

Hayvansever bir aile tarafından kurulan Natural & Delicious, yarım asırlık tecrübesi ile evcil hayvanlar için sağlıklı çözümler sunmaya devam ediyor. Yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedi mamaları ile can dostlarımızın gelişim gereksinimlerini en sağlıklı şekilde karşılayan N&D kedi maması çeşitleri kalitesiyle muazzam bir beğeni kazanıyor. Tahılsız ve düşük tahıllı içerikleri ile kedilerin ihtiyaç duyduğu temel besin olarak proteini ön plana çıkaran ND kedi mamaları vitamin ve mineral açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahip. Kas kütlesini arttıran, eklem sağlığını iyileştiren, bağışıklık sistemini güçlendirip tüy sağlığına iyi gelen ND kedi maması ürünleri arasından seçim yaparken sitemizde yer alan içerik detaylarını inceleyebilir, dostunuz için en doğru alternatifi bulabilirsiniz. Kampanya dönemlerimizi takip edin ve kaliteli ürünlere ekonomik fiyatlarla ulaşın.