petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Acana Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Seçtikleriniz: Acana Hepsini Kaldır

Acana Kedi Mamaları

Sevimli kediniz aslında bir etobur dolayısıyla beslenme programı yüksek protein içermeli, bunu destekleyen vitamin, mineralleri de ayrıca barındırmalı ve son olarak tahıldan kaçınmalı. İşte bu anlayışla üretilen Acana kedi maması, katkı maddesi içermeyen taze ürünlerle hazırlanır.

Acana kedi maması, dostunuzun, atalarının yaşadığı yaban hayattaki doğal beslenme alışkanlıklarını nasıl taklit edeceğini iyi bilir. Kedinizin, cinsi, yaşı, hassasiyetleri vb. özelliklerini göz önünde bulundurarak, günlük diyet ihtiyacını karşılayacak biçimde üretilir.

Tahılsız ya da az tahıllı Acana mama; balıklı, kuzu etli, ördekli çeşitleri ile raflardaki yerini almaktadır. Veterinerinize danışarak, kediniz için en uygun beslenme programını oluşturduktan sonra, Petlebi Topluluk ve ürün yorumlarına bakarak, Acana kedi maması kullananların fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

Acana kedi maması fiyatlarınını, Petlebi’de inceleyerek; üyelerimize özel kampanya ve indirimlerle, kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Acana Kedi Maması Kullanıcı Yorumları