Acana Kedi Maması

Seçtikleriniz: Acana Hepsini Kaldır

Acana Kedi Mamaları

Sevimli kediniz aslında bir etobur dolayısıyla beslenme programı yüksek protein içermeli, bunu destekleyen vitamin, mineralleri de ayrıca barındırmalı ve son olarak tahıldan kaçınmalı. İşte bu anlayışla üretilen Acana kedi maması, katkı maddesi içermeyen taze ürünlerle hazırlanır.

Acana kedi maması, dostunuzun, atalarının yaşadığı yaban hayattaki doğal beslenme alışkanlıklarını nasıl taklit edeceğini iyi bilir. Kedinizin, cinsi, yaşı, hassasiyetleri vb. özelliklerini göz önünde bulundurarak, günlük diyet ihtiyacını karşılayacak biçimde üretilir.

Tahılsız ya da az tahıllı Acana mama; balıklı, kuzu etli, ördekli çeşitleri ile raflardaki yerini almaktadır. Veterinerinize danışarak, kediniz için en uygun beslenme programını oluşturduktan sonra, Petlebi Topluluk ve ürün yorumlarına bakarak, Acana kedi maması kullananların fikirlerini değerlendirebilirsiniz.

Acana kedi maması fiyatlarınını, Petlebi’de inceleyerek; üyelerimize özel kampanya ve indirimlerle, kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.