Yavru Köpek Şampuanı

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Yavru Köpek Şampuanı

Köpeklerin bakım süreçlerinin parçalarından biri de belli aralıklarla yapılan banyolardır. Tüylerinin ve ciltlerinin sağlıklı olması, tüylerinin arasındaki kirlerin ve tozların arındırılması ve aynı zamanda onlarla kurulan duygusal bağın güçlendirilmesi için banyo süreçleri büyük bir öneme sahiptir. Yavruluk döneminde olan dostunuzun cildi oldukça hassas olduğu için yavru köpek şampuanı kullanarak onunla muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz. Cilt yapısına zarar vermeyecek özler barındıran bu ürünler Petlebi.com ayrıcalıkları ile sizlere sunulmaktadır. Trixie, Karlie, Beaphar ve Bioline gibi markaların yavru köpek şampuanları en uygun fiyatlar ve hızlı kargo seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Yavru Köpek Şampuanı Çeşitleri

Yavru köpeklerin oldukça aktif ve oyuncu olduğu söylenebilir. Dış dünyaya adım attıkları bu süreçte heyecanlı olan dostlarımız kendilerini temiz tutma konusunda pek başarılı değildir. Kumda yuvarlanabilirler, çamurlara girip çıkabilirler ve bu süreçte cilt sağlıklarını tehdit edebilecek mikroplara, bakterilere ve kirlere açık hale gelebilirler. Bu nedenle postlarının ve ciltlerinin temiz tutulması için rutin fırçalama ve tarama süreçleri yeterince etkili olmayabilir. Küçük dostunuzun dönemsel olarak banyo yapması onun cilt sağlığı için de gereklidir. Yavru köpek şampuanı çeşitleri hem ciltlerini nemlendirir hem besler hem de onların tertemiz olmasını sağlar. Birçok farklı kokuya ve özelliğe sahip yavru köpek şampuanı bulunmaktadır. Yavru köpek şampuanı çeşitleri genellikle su ile kullanılsa da yavru köpek kuru şampuan ürünlerinin kullanımı için suya ihtiyaç duyulmaz. Böylece pratik bir şekilde temizlenmeleri ve mis gibi kokmaları mümkün olur.

Yavru Köpek Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Ürün kullanımı sırasında gözle temasının engellenmesi gereklidir. Islatılan tüylere ürün kullanma talimatlarında belirtilen miktarda şampuan uygulanır ve köpürtülür. Bu esnada cilde masaj yapılarak dostlarımızın banyo keyfi arttırılabilir. Daha sonra iyice durulanmaları ve özellikle yavruluk döneminde üşümemeleri için havluya sarılmaları önerilir.

Yavru Köpek Şampuanı Fiyatları

Yavru köpek şampuanı fiyatları marka, ürün içeriği ve ürün ambalaj ağırlığı doğrultusunda değişebilmektedir. Sitemizde en uygun fiyatlarla en iyi yavru köpek şampuanı ürünlerine ulaşabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimiz, güvenli ödeme yöntemlerimiz ve hızlı kargo seçeneklerimiz sizleri bekliyor!