Orijen Kedi Maması

Seçtikleriniz: Orijen Hepsini Kaldır

Orijen Kedi Mamaları

Orijen kedi maması, kedilerin doğal yaşamdaki beslenmelerini örnek alarak; protein ağırlıklı, düşük karbonhidratlı, koruma maddesi içermeksizin hazırlanır. Orijen mama; balık, tavuk, hindi ve yumurta ile kediler için faydalı ot, nane yaprakları gibi metabolizmayı hızlandıran, temizleyen doğal yeşillik çeşitleri ile takviye edilir.

Minik dostunuzun yaşı, kilosu, günlük alışkanlıklarına göre diyetini ayarlayarak doğru kiloya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tahılsız kedi mamaları içinde Orijen'in önceliklerinden biri, kedinizin kilosunu kontrol altına alarak, doğru kiloya erişmesine yardımcı olmaktır. 

Orijen kedi mamasını denemek için kedinizin en iyi reaksiyon verdiği balık, tavuk ya da hindi gibi ana malzemeyi belirleyip, 15 kg.lık paket yorumlarını da Petlebi’de inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Orijen kedi maması kullananlar, en ucuz, uzun süreli kullanım imkanı sağlayan ve kilo başına daha ekonomik olan büyük kilogramlı paketleri tercih ediyorlar.

Petlebi’de orijen kedi maması seçkisini inceleyip, fiyatları karşılaştırarak kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.