Catit Senses Oyunlu Mama Standı 30x35x26cm

5.0/5 Puan (1 Yorum)
%28

indirim

378,65 TL

269,95 TL

Kargo Bedava! Tükendi
ÜRÜNÜN HEDİYELERİ

KULLANICI YORUMLARI

Catit Senses Oyunlu Mama Standı 30x35x26cm KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (1 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Catit
BARKOD
022517431511

Catit Senses 2.0 Oyunlu Mama Standı, beslenme zamanını av zamanına dönüştürür.

Bu akıllı oyuncak, kedinize yiyecekleri için çalışmaya cazip davranarak kedinizin içgüdüsünü çalar; bu da onları aktif ve hareketli olmalarına yardımcı olur. 

Kediler aç gözlü yiyiciler olabilirler. Bir öğünde o koca mama kabını bitirdiğini gördüğümüzde hangimiz şaşırmadık ki. Catit Senses Mama Standı, ayarlanabilir aperatif ebatları kediler için daha sağlıklı bir hızda yemelerini teşvik eden yavaş bir besleme çözümüdür.


Artan kararlılıkla yeni ve geliştirilmiş tasarım, eski mama standına göre artık daha güvenli. Senses 2.0 Mama Standı, geniş dayanıklı ve geniş bir tabana sahiptir. Catit mühendisleri yeni tasarım ile ürünün devrilmesini imkansız hale getirmiştir.ve kedinize eğlenceli bir meydan okuma sunmaktadır.

Toplayıcı tablası
Oluşabilecek sarsıntılar da dökülen mamalar alttaki tepsiye toplanır ve kirliliği önler. Sığ tasarımı, kedilerin yiyeceklerini rahatça yemelerine olanak tanır.

Catit Senses 2.0 Mama Standı içindeki diskler farklı boyutları izin vermek için döndürülebilir. Yeni tasarımda mama standının içerisine küçük oyuncaklar da ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Ürün Ebatları 

  • En: 30cm
  • Boy: 35cm
  • Yükseklik : 26cm

Devamını Göster