petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Acana Köpek Maması

Köpeğinizin metabolizmasına uygun besinler tercih etmeniz, kaliteli bir yaşam geçirmesine yardımcı olacaktır. Mamanın içerisindeki protein ve tahıl türleri bu uygunluğu belirlemenizde rol oynar. İyi araştırmalarıyla doğru köpek mamasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Seçtikleriniz: Acana Hepsini Kaldır

Acana Köpek Maması Çeşitleri

Tahılsız ve az tahıllı köpek maması yalnızca son zamanların trend beslenme biçimlerinden olduğu için değil, alerji ya da tahıl hassasiyeti olan köpeğinizin özel beslenme ihtiyacını karşıladığı için de bu kadar gözde.

Tahılsız, karbonhidrat oranı düşük buna karşılık proteini yüksek acana köpek maması çeşitleri, köpeğinizin hem sağlıklı beslenmesine hem hareketli köpekler için enerjisini optimum tutmasına yardımcı olacak. Acana köpek maması kullananlar, mama yemeyen, kilo alamayan köpeklerinin; nasıl farklılaştığını, geliştiğini gözlemlemekteler. Acana köpek maması fiyatları içinde en ucuz acana köpek mamasını yine Petlebi’de üyelerimize özel kampanya ve indirimlerle bulacaksınız.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana köpek maması çeşitleri içinde hangisinin köpeğinize en uygun mama olduğunu veterineriniz ve Petlebi Topluluk ile paylaşarak, Acana köpek mamasını en ucuz haliyle seçeceğiniz kg. cinsi ebatta; kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz. Acana köpek maması kullananların yorumlarını okumayı ihmal etmeyin.

Acana Köpek Maması Kullanıcı Yorumları