İncelediğiniz üründeki %25 SÜPER İNDİRİM stoklarla sınırlıdır.

Pawise Plastik Flash Işıklı Frizbi Köpek Oyuncağı 20cm

Pawise Plastik Flash Işıklı Frizbi Köpek Oyuncağı 20cm

%25

indirim

81,37 TL

59,95 TL

Tükendi

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Pawise Plastik Flash Işıklı Frizbi Köpek Oyuncağı 20cm KULLANANLARIN YORUMLARI

Ürün hakkında henüz yorum yazılmamış.

İlk yorumu siz yazıp, diğer üyelere tecrübenizle yol göstermek ister misiniz?


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Pawise
BARKOD
8886467545535

Pawise Flash Işıklı Frizbi Köpeğiniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş bir frizbidir.

Işıklı olması sebebiyle köpeğinizin tüm dikkatini üstüne toplayacaktır. Özel dokusu sayesinde oyun esnasında yaralanma ihtimali çok düşüktür ve mükemmel esnekliği ile harika bir oyun deneyimi sunar. Deforme ve aşınmalara karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır. Pawise, dostunuz ile eğlenceli anlar geçirmeniz için çalışır.

Pawise kedi ve köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir. Ürün üzerindeki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir. Pawise hem pelüş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hem de kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir. Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. 

Ürünün Boyutu;

Çap: 20 cm

Devamını Göster