İncelediğiniz üründeki %27 SÜPER İNDİRİM stoklarla sınırlıdır.

Simple Solution İdrar Lekesi için Kuru Halı Yıkama Pudrası 680gr

Simple Solution İdrar Lekesi için Kuru Halı Yıkama Pudrası 680gr

%27

indirim

113,00 TL

81,95 TL

Aynı Gün Kargo!

sepette

%35

52,95 TL

KULLANICI YORUMLARI

Simple Solution İdrar Lekesi için Kuru Halı Yıkama Pudrası 680gr KULLANANLARIN YORUMLARI

Ürün hakkında henüz yorum yazılmamış.

İlk yorumu siz yazıp, diğer üyelere tecrübenizle yol göstermek ister misiniz?


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Simple Solution
MENŞEİ
Amerika
BARKOD
10279141618

Özellikle köpeğinizin bırakmış olduğu idrar kalıntısı ve kokusu için üretilmiştir. Bu ürünün içerisindeki enzimler halılarınızdaki idrar lekesi ve kokusunu kaplayarak bir çeşit uykuya yatar. Bu enzimler sonradan idrarı yavaş yavaş yemeye başlar. Halının içerisinde kokusuyu hapsederek daha sonra tekrarlanacak işaretlemelerin önüne geçer.

Kedi ve köpeklerinizin lekelerini ve kokularını en etkili biçimde gideren Pro-Bacteria ve Enzim teknolojisi ile geliştirilmiş yegâne bir formüle sahiptir. Formül özel olarak kusmuk, idrar ve dışkı gibi inatçı evcil hayvan lekelerini temizlemek ve kokuları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.Evinizin daha temiz kokmasında yardımcı olur.

Evcil hayvanlar ve çocuklar için kullanımı tamamen güvenlidir. Bu hassasiyet ön planda tutularak geliştirilmiştir.Döşemeler, yatak takımları, kıyafetler ve halılar gibi diğer yıkanabilir yüzeyler için kullanımı önerilir ve kesinlikle güvenlidir. Kedi ve köpeğiniz için kullanabilirsiniz.  Temizlemek istediğiniz bölgeye döküp 10 dakika bekletip daha sonra yıkama makinesinden yardım alınız. Ürün 680 gr'dır.

Devamını Göster