İncelediğiniz üründeki %40 SÜPER İNDİRİM stoklarla sınırlıdır.

Vet's Plus Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml

4.3/5 Puan (22 Yorum)
%40

indirim

85,00 TL

49,95 TL

Aynı Gün Kargo!

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Vet's Plus Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml KULLANANLARIN YORUMLARI


4.3/5 Puan (22 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Vet's Plus
BARKOD
8680589174709

Tamamlayıcı yem olarak her yaş ve tüm ırklardaki kedi ve köpeklerde balık yağı ve E vitamini takviyesi olarak kullanılır. Köpeklerin ve kedilerin kaliteli beslenmelerini ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için üretilmiştir.

Tüy dökülmelerinde, diş ve diş etlerinin sağlığında, alerjik deri rahatsızlıklarında, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, erken doğum ve doğum komplikasyonlarının azalmasında, anne karnındaki yavruların gelişiminde, kalp hastalıklarında, omega 3 takviyesinin kullanılması uygun görülmektedir.

Omega 3; tüy ve deri sağlığını olumlu yönde etkiler. Kedi ve köpeğinizin tüy dökülmesini büyük ölçüde azaltır. Parlak ve sağlıklı bir deri için oldukça faydalı bir vitamindir.

E Vitamini, evcilinizin göz sağlığı için faydalı bir vitamindir. Aynı zamanda bağışıklık sistemi destekleyici özelliktedir. Kedi ve köpeklerinizin gelişimi esnasında faydalı olacaktır.

İştah Açıcı

Vet's Plus Somon Yağı lezzetli tadı sayesinde yenmesi oldukça kolay bir üründür. Aynı zamanda iştah açıcı özelliğe sahiptir. Özellikle seçici kedi ve köpeklerde mamasını severek yemesini sağlar. Seçici kedi veya köpeğinizin mamasına sıkarak iştahla yemesini sağlayablirsiniz. Böylece evciliniz onun için sağlıklı olan mamayı severek yiyecektir.

Yavru Gelişimi

Vet's Plus Somon Yağı sayesinde hamile ve yavru kedilerin gelişimi hızlanır. İçeriğindeki vitaminler bağışıklık sistemi destekleyici olduğu için hamile ve yavru kediler için güvenle kullanabilirsiniz.

İçerik

  • Balık Yağı: 99.98mg/kg
  • E Vitamini (3a700):20 mg/kg

Kullanım Şekli

Somon yağını aşağıdaki dozajlara uygun olarak kedinizin veya köpeğinizin kuru mamasının, ödül mamasının, çiğneme/kemik vb. ürünlerinin üzerine sıkın.

Kedi ve 5 kg’a kadar küçük ırk köpeklerde: 2 sıkım / günlük

5kg üzeri köpeklerde;

5kg - 11,5kg

11,5kg - 23kg

23kg – 34,5 kg

34,5kg – 46 kg

46kg ve üzeri

3 sıkım

4 sıkım

5 sıkım

6 sıkım

8 sıkım

 

Ambalaj Şekli

Plastik şişelerde 200ml olarak takdim edilmiştir.

Depolama

Direk güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Tavsiye edilen kullanım süresi, üretim tarihinden itibaren 36 aydır.

Devamını Göster