Maximum Pati Kart Kampanyası

31 Ocak'a kadar, Maximum Pati Kart ile yapılan ödemelerde EKSTRA %10 İNDİRİM ve %3* Pati MaxiPuan kampanyasından faydalanarak sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarını en cazip fiyatlarla karşılayabilirsiniz!

Petlebi'deki EKSTRA %10 İndirimden ve %3* Pati MaxiPuan Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

  • Ödeme ekranındaki kredi kartı numarası bölümüne Maximum Pati Kart bilgilerinizi girmeniz yeterli. Sistem, Pati Kart’ınızı otomatik olarak tanıyacak ve ödemenize ekstra %10 indirim kazanacaksınız.
  • Kart bilgilerinizi girdikten sonra Maximum Pati Kart ile kazanacağınız %10 indirim ödeme ekranında görünecektir. Böylelikle kazandığınız indirimi teyit edebilirsiniz.
  • Maximum Pati Kart ile yapacağınız her alışverişinizden %3* Pati MaxiPuan kazanır, kazandığınız Pati MaxiPuanları tüm alışverişlerinizde kullanabilirken aynı zamanda da Maximum Kart’ın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz!
* Alışveriş başına kazanılan Pati MaxiPuan tutarı 30 TL ile sınırlıdır. İş Bankası kampanya tarihlerinde ve kazanım tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Maximum Pati Kart Nasıl Alabilirim?

Birbirinden sevimli kedi, köpek ve kuş tasarımı ile sunulan Maxiumum Pati Kart, hiçbirinden vazgeçemem hepsi birlikte güzel diyenler için de hepsinin bir arada bulunduğu tasarımı ile size 4 farklı seçenek sunarak kartınızı özelleştirme imkânı sunuyor.

Maximum Parti Kart'ı Almak için Nasıl Başvurabilirim?

Maximum Kedi Görselli Pati Kart Almak İçin:
“PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranı” yaz 4402’ye gönder

Maximum Köpek Görselli Pati Kart Almak İçin:
“PATİKOPEK boşluk boşluk TC Kimlik Numaranı” yaz 4402’ye gönder

Maximum Kuş Görselli Pati Kart Almak İçin:
“PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranı” yaz 4402’ye gönder

Maximum Hepsi Bir Arada Görselli Pati Kart Almak İçin:
 “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranı” yaz 4402’ye gönder

Ek Koşullar:

%10 ek indirim 31 Ocak’a kadar Maximum Pati Kart ile Petlebi.com’dan yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, Petlebi.com imkanları ile sınırlıdır. Petlebi.com ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.