Benefit Kedi Maması

Seçtikleriniz: Benefit Hepsini Kaldır
119 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Benefit Kedi Maması

Sağlıklı ve dengeli beslenme her canlı için kaliteli bir yaşamın anahtarıdır. Patili dostlarımızın da doğdukları andan itibaren öncelikle anne sütü sonrasında ise doğru mama formülleri ile beslenmeleri uzun vadede kaliteli, uzun ve sağlıklı bir yaşamları olması açısından büyük öneme sahiptir.

Kedilerin etçil beslenmesi gerektiğinin farkında olan Benefit, doğal ve temiz ham madde kaynakları ile her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda ürünler sunmaktadır. Yavruluk döneminden itibaren her yaşın, sağlık sorununun ve özel gereksinimin ayrı ayrı ele alınması gerektiğine inanan marka bu nedenle oldukça çeşitli bir yelpazesine sahip.

Benefit Hakkında

Veteriner Hekim Taner Güner ve ortağının kedilerin sağlıklı ve ihtiyaçlarını karşılayan bir şekilde beslenmesi hedefiyle ortaya çıkan Benefit, 2014 yılından bu yana evcil hayvanların severek tükettiği mamalar arasında yer alıyor. Geliştirilme sürecinde özellikle veteriner hekimlerin yer aldığı Benefit, farklı yaş dönemlerinde kedilerin ihtiyaç duyduğu farklı fizyolojik gereksinimlere cevap veriyor. Sürekli olarak analiz edilen Benefit kedilerin beslenmesinde sadece ihtiyaçları karşılamak için değil aynı zamanda bunu sağlıklı bir şekilde yapmayı hedefliyor. Sütten kesilme döneminden ileri yaşa kadar birçok yaşam evresi için farklı içeriklere sahip mama seçenekleriyle Benefit kedilerin her döneminde yanlarında oluyor.

Benefit Kedi Maması Çeşitleri

Benefit Yavru Kedi maması çeşitleri, kedilerin anne sütünü bırakma sürecinden başlayarak 12 aya kadar gelişimleri için gerekli olan besinleri ideal seviyelerde almalarını sağlayacak formüllere sahiptir. Bu mamaların içerisinde vitamin ve antioksidan ilaveleri bulunmaktadır. Yavru kedi mamalarının olmazsa olmazı olan, anne sütünde doğal olarak bulunan DHA katkısı da bu mamalarda yer almaktadır.

Benefit kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri 1 yaşından itibaren operasyon geçiren kedilerin sağlıklı beslenmesi ve kilo almaması için önerilmektedir. Bu mamanın mineral içeriği de kısırlaştırma ameliyatı olan kedilerin üriner sağlığını destekleyecek şekilde özel olarak ayarlanmıştır.

Benefit yetişkin kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın 1 yaşından itibaren ihtiyaçları olan şekilde beslenmesini sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Bu mamaların ideal beslenme gereksinimlerini karşılaması için katkı olarak Taurin, A, D ve E vitamini kullanılmaktadır. Yetişkin kedi maması çeşitleri arasında deri hassasiyeti olan patili dostlarımıza özel olarak hazırlanan bir formül de bulunmaktadır. Formül özellikle deri sağlığı açısından büyük faydası olan Omega 3 ve Omega 6 açısından zenginleştirilmiştir.

Benefit Kedi Maması Fiyatları

Marka yerli üretim yapan mama markaları arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak da Benefit kedi maması fiyatları içerik ve ambalaj gibi nedenlere bağlı olarak değişebilir. Petlebi.com markanın yetkili satıcı olduğu için her zaman en uygun fiyatlı ürünleri sunmak için hizmet vermektedir. Markamız bünyesinde satışı yapılan tüm mamalar orijinaldir ve tamamı gıda saklama şartlarına uyum sağlayan depomuzda tutulmaktadır. Sitemizden sipariş verdiğiniz zaman tarafınıza gönderilen ürünün her zaman en iyi şartlar altında size ulaştığından gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz.