Croque Kedi Maması

(6)

Seçtikleriniz: Croque Hepsini Kaldır
279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Croque Kedi Maması

Evcil hayvan ürünlerinde beklentilerin karşılanması çok önemlidir. Hem evcil hayvan sahiplerinin hem de patili dostlarımızın mutluluğu açısından dengeli, sağlıklı ve kaliteli beslenmenin her zaman altı çizilmektedir. Tüm canlılarda olduğu gibi kedilerde de beslenme sağlıklı yaşamın anahtarı olarak kabul edilir. Bu nedenle yaşamlarımızı paylaştığımız kedilerin her zaman en iyi kedi maması ile beslenmesini isteriz. En iyi kedi maması seçiminde kedinin beslenme gereksinimlerinin olduğu kadar aynı zamanda damak zevkinin de önemi bulunmaktadır. Croque kedi maması çeşitleri lezzetleri ile sevimli dostlarımızı cezbederken kaliteli içerikleriyle de bizlerin için rahatlatıyor.

Croque Hakkında

1986 yılında İtalya'da kurulan Effeffe'nin 30 yılı aşkın tecrübesi ile hazırlanan içeriklere sahip Croque markası, evcil hayvan mamaları arasında kısa sürede popülerlik kazanıyor. Pazardaki yeniliklerin, ihtiyaçların ve trendlerin yakından takibi ile ürün gamını genişleten marka, günümüzde İtalya'dan 20'den faklı ülkeye gönderiliyor. Türkiye'de Anadolu Pet ile birlikte çalışan Effeffe'nin aynı zamanda Manisa'nın Salihli bölgesinde de bulunan üretim tesisi bulunuyor. Anadolu Pet ile beraber Effeffe sadece Türkiye'de değil aynı zamanda komşu ülkelerde de kaliteli kedi maması ihtiyacını karşılamaya yönelik girişimlerde bulunuyor. ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2015 sertifikaları ile kaliteli ürün üreten ve üretimin her aşamasında analiz yapan marka bunu bir Croque geleneği olarak görüyor.

Croque Kedi Maması Çeşitleri

Croque markasının sunduğu ürünler temel olarak kedilerin yaşam evresine ve özel sağlık gereksinimlerine göre özelleştiriliyor. Yavru, yetişkin ya da kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri patili dostlarımız için her evrede sağlıklı ve dengeli beslenmeyi mümkün kılıyor. Croque yetişkin kedi maması içeriğinde bulunan ideal orandaki protein ve yağ sayesinde patili dostlarımızın gerektiği gibi beslenmesini sağlarken aynı zamanda içerikteki E vitamini ile yaşlanmayı geciktiriyor. Croque yavru kedi maması formülü ise yavruluk dönemindeki yüksek kalori ihtiyacını ideal olacak şekilde karşılayabilmek için daha yüksek protein oranı ile sunuluyor. Aynı zamanda mama içeriğinde bulunan Taurin katkısı da yavru kedilerde kalp ve göz sağlığı açısından önemli bir değer sunuyor.

Croque Kedi Maması Fiyatları

Croque markasının sunduğu kedi mamalarının fiyatları marka İtalya menşeli olsa da ülkemizde üretildiği için diğer markalara kıyasla daha ekonomiktir. Ancak mama fiyatlarına bakarken her zaman en ucuz olan ürünü seçmek orijinal olmayan ya da son kullanma tarihi değiştirilmiş ürünler almaya neden olabilir. Bu nedenle de her zaman yetkili satıcılardan alışveriş yapılması önerilir. Petlebi.com satışını yaptığı her markanın yetkili satıcısı olarak %100 orijinallik garantisi vermektedir. Sitemizden satın alacağınız Croque kedi maması fiyatları her zaman orijinal, taze ve ideal şartlarda saklanmış mamalar almanızı sağlamak için belirlenmiştir. Mama satın almadan önce sitemizdeki ürün içeriklerini incelemeyi ve evcil hayvan sahiplerinin deneyimlerine bağlı olarak yaptığı yorumlara göz atmayı unutmayın.