petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Brit Care Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Brit Care Kedi Maması Çeşitleri

Güvenli, besleyici, lezzetli brit kedi maması kullananlar için; en ayırt edici özellik hipoalerjenik olması. Alerji, sindirim sorunu, kısırlaştırma ameliyatı öncesi ve sonrasında, doğru beslenme için veterinerler tarafında da önerilen üst segment bir kedi mamasıdır.

Eğer kediniz, tahıl hassasiyeti yaşıyorsa, özellikle mamasını yedikten sonra şişkinlik ve tuvalet sorunları gözlemleyebilirsiniz. Bu durumda önce veterinerinize danışarak beslenme düzenini değiştirmenizde fayda vardır.

Hassasiyetleri benzer olan aileler ile fikirlerinizi Petlebi Topluluk’ta paylaşarak kediniz için en uygun mamayı ve Brit Care kedi maması fiyatlarını Petlebi’de araştırabilirsiniz.

Brit kedi maması en ucuz Petlebi’nin kampanya ve indirim fırsatlarını takip ederek; aynı gün bedava kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Brit Care Kedi Maması Kullanıcı Yorumları