Miglior Gatto Kedi Konserve Maması

(7)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Migliorgatto Kedi Konserve Maması

Patili dostlarımızın sağlıklı ve dengeli beslenmeleri için zaman zaman takviyelerde bulunmak oldukça faydalı olacaktır. Özellikle su tüketimi yeterli olmayan kediler için yaş mama takviyesi yapılması susuz kalmamaları açısından büyük öneme sahiptir. Kediler sahip oldukları içgüdüsel alışkanlıklar gereğince durgun suları içmekten hoşlanmazlar. Bu nedenle özellikle yaz aylarında su tüketimlerini desteklemek için hem sürekli taze su vermek hem de yaş mama ile su ihtiyaçlarını karşılamak gerekir.

Migliorgatto kedi konserve maması çeşitleri patili dostlarımızın sağlıklarına en uygun şekilde beslenmelerini sağlarken aynı zamanda farklı bir lezzet deneyimi ile öğünlerinin güzelleşmesini de mümkün kılar. Oldukça farklı lezzetleri başarılı bir şekilde bir araya geldiği ve kedilere harika tarifler sunan marka pek çok evcil hayvan sahibinin de favori markaları arasında yer almaktadır.

Migliorgatto Hakkında

Migliorgatto 1997 yılında İtalya'da kedi maması üretmeye başlayan ve içerik çeşitliliği ile oldukça popüler olan bir markadır. Kediler için çok farklı ürünlere sahip olan markanın aynı zamanda köpekler için mama üreten Migliorcane isimli kardeş bir markası da bulunuyor. Her iki marka da İtalya merkezli Morando'ya ait. 1955 yılında yaş mama üreticisi olarak ortaya çıkan firma İtalya'da oldukça köklü markalardan bir tanesi. Hızlı bir şekilde büyüyen firma 1974 yılında devasa bir üretim merkezine geçti. 2015 yılında Migliorgatto'nun kısır kedi maması İtalya'da kendi kategorisinde yılın ürünü ödülüne layık görüldü. Andezeno'da yer alan otomatize merkezde üretilen Migliorgatto'nun bu başarısı 2016 yılında Migliorgatto UNICO ile devam etti. Şirketin bugün 90 bin metrekarelik üretim tesisi bulunuyor ve yılda 100.000 tondan fazla Migliorgatto üretiliyor.

Migliorgatto Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Migliorgatto kedi konserve maması çeşitleri patili dostlarımızın sağlıklı beslenmesini sağlamak için özel olarak formüle edilmektedir. Mamaların içeriğinin belirlenmesinde yaş ve kısırlaştırma operasyonu gibi beslenmenin değişmesinin mutlaka önerildiği faktörler göz önünde bulunduruluyor. Migliorgatto yavru kedi konserve maması çeşitleri 2 - 12 ay aralığındaki sevimli dostlarımızın ideal beslenmesi için gereken içeriklere, yüksek hayvansal protein ve yağ oranına sahiptir.

Migliorgatto yetişkin kedi yaş mama çeşitleri 12. aydan itibaren kedilerin azalan kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan formüllerdir. Migliorgatto kısırlaştırılmış kedi konservesi çeşitleri ise düşük yağ oranı ile bu operasyon sonrasında kilo alma ihtimali artan kedilerin kilo kontrolünü sağlamak için özelleştirilmiştir.

Migliorgatto Kedi Konserve Maması Fiyatları

Mamaların fiyatları belirlenirken çok fazla unsur göz önünde bulundurulmaktadır. Üretim teknolojileri, içerik ve hatta ambalaj malzemesi bile fiyatlandırmada çok etkilidir. Migliorgatto kedi konserve maması fiyatları da bu unsurlara göre değişiklik göstermektedir. Petlebi.com'da tüm ürünlere en iyi fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Düşük fiyatlandırmalar cazip olsa da patili dostlarımıza her zaman orijinal ve taze ürünler sunmamız gerekir. Bu nedenle sipariş verirken size gönderilecek ürünlerin son kullanma tarihini görmek, mamaları güvenle tercih etmenize yardımcı olacaktır.