Profine Kedi Maması

Evlerimizi paylaştığımız kuyruklu dostlarımızın dengeli bir şekilde beslenmesi için ürünlerinde doğal içerikleri, sebzeleri, protein kaynaklarını, mineral ve vitaminleri benzersiz bir kombinasyonla sunan Profine, hayvanseverlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Firmanın seçkin ürünlerinin içerisinde Omega-3 ve Omega-6 esansiyel yağ asitlerine ek olarak fesleğen, adaçayı özleri, deniz yosunu, rezene ve prebiyotikler bulunduğu için bağırsak florası da korunabiliyor. Yavruluk, yetişkinlik ve kısırlık dönemindeki kedilere de fazla kilo problemi olanlara da uygun formüller barındıran Profine kedi maması içerikleri ürün bazlı değişebiliyor. Siz de evcil dostlarınız için dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni sağlamak istiyorsanız sitemiz üzerinden Profine kedi maması çeşitlerini listeleyebilir, ürün içeriklerini inceleyebilir ve onun gelişim dönemine en uygun olanı avantajlı fırsatlarımızdan yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Profine Hepsini Kaldır
149 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Profine Kedi Maması

Yaşamımıza ortak olan, sevgileri ile bizi her zaman gülümseten ve mutlu eden patili dostlarımızın uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olmaları için dengeli beslenmeleri çok önemlidir. Tüm canlıların sağlıklı olabilmesi için fizyolojilerine uygun olarak beslenmeleri gerekir. Kediler için ideal beslenme etçil beslenmedir. Onların beslenme planında mutlaka hayvansal protein ağırlıklı formüllere yer verilmelidir.

Profine her zaman doğal içeriklere yer verdiği mama formülleri ile patili dostlarımızın ihtiyaçları olan besinleri almalarıma yardımcı olur. Yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan kedi maması çeşitleri bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı oluyor. Doğumdan itibaren doğru beslenme ile kedilerin uzun bir yaşam sürmesi ve sağlık problemlerini de minimal düzeyde yaşaması beklenir. Bu nedenle hem onların iştahla tüketeceği hem de ihtiyaçlarını karşılayacak bir mama ile beslenmeleri gerekir.

Profine Hakkında

Profine mamalarında güvenilir ve doğal içerikleri ön plana çıkaran markalar arasında yer alıyor. Kediler için dengeli bir beslenmeyi hedefleyen firma özellikle farklı türde mamaları ile kedilerin yaşa ve sağlık durumuna bağlı ihtiyaçlarına hitap ediyor. Hareketli kedilere enerji sağlamak için içerisinde tavuk, kuzu, somon ve çeşitli sebzeler kullanan marka aynı zamanda tüy ve cilt sağlığı için Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerini içeren mamalar üretiyor. Bunların yanı sıra mamaların içerisinde yer alan rezene, fesleğen, adaçayı ve deniz yosunu gibi doğal maddeler sindirim sistemini ve bağırsak florasını koruyor.

Profine Kedi Maması Çeşitleri

Profine kedi maması çeşitleri yaşam evrelerine göre formüle edilmiştir. Yavru ve yetişkin kedi maması çeşitleri yaşam evrelerine göre sunulurken kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri de kedilerin geçirdiği bu operasyonun sonucunda ortaya çıkan değişimlerin göz önünde bulundurulması ile formüle edilmektedir.

Profine yavru kedi maması içeriğinde yüksek yağ ve hayvansal protein bulunmaktadır. Yavru kediler doğdukları andan itibaren ilk 2 - 3 hafta içerisinde fiziksel olarak 3 - 4 kat büyüyebilirler. Bu büyümenin mümkün olması için yüksek kalorili mamalar tüketmeleri ya da anne sütü ile beslenmeleri gerekir. 2 - 12 ay arasında kedilerin rahatlıkla tüketebileceği bu formüller aynı zamanda emziren ve hamile kedi maması olarak da kullanılabilir.

Profine yetişkin kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın damak zevkine ve fiziksel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmektedir. Somon, tavuk, kuzu gibi farklı protein kaynakları ile üretilmektedir. Bu mamaların içerisinde özellikle sürekli evde vakit geçiren ve tüy topakları için ek takviye kullanmayan kedilerde tüy topağı oluşumunu engellemek ve mevcut topakların doğal yollarla atılmasını sağlamak için gereken katkılar bulunmaktadır. Ayrıca cilt sorunu olan kediler için Profine Derma kedi maması güvenle tercih edilebilir.

Profine Kedi Maması Fiyatları

Profine kedi maması fiyatları ambalaj, içerik ve dönemsel kampanyalar gibi farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uygun fiyat her zaman satın alma tercihinde önemli olsa da taze ve orijinal mamalar tercih etmek kedilerin sağlığı açısından zorunluluktur. Petlebi.com üzerinden sipariş verilen tüm mamaların %100 orijinallik garantisi vardır. Aynı zamanda satın alınacak mamanın son kullanma tarihini ürün sayfası üzerinden görmek mümkündür.