Furminator Kısa Tüylü Kedi Tarağı 6cm [M/L]

5.0/5 Puan (3 Yorum)

1.299 TL 1.761 TL

KARGO BEDAVA!

Bu ürünü satın aldığınızda 51,96 TL Para Puan kazanacaksınız.

ÜRÜNÜN HEDİYELERİ
Siparişinizi 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
349 TL ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde, sağlam kolilerle gönderilir.

KULLANICI YORUMLARI

Furminator Kısa Tüylü Kedi Tarağı 6cm [M/L] KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (3 Kullanıcı Yorumu)

er*** al****** 21.03.2024 10:46

5/5 Puan

çok iyi tüy alıyor :)


FurkanFiliz 05.01.2024 08:58

5/5 Puan

Harika bir ürün kesinlikle parasını hak ediyor. Tek bir dokunuşta onlarca tüyü toplayabiliyor. 10 dakikalık bir taramada binlerce tüyü toplayarak kedimin tüyü yutmasından tüylerin yere dökülmesinden kurtuldum şiddetle tavsiye ederim 🙂


emel_danismanyahoocom 12.06.2023 08:58

5/5 Puan

her kedi sahibinin sahip olması gereken bir ürün furminator. başka hiç bir ürüne benzemiyor. sahtelerinden sakınmak için petlebi gibi güvenli sitelerden alın.


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

MARKA
MENŞEİ
Amerika
BARKOD
4048422151326

Kısa tüylü kediler için özel olarak üretilmiş kedi tarağıdır. Kaliteli ve dayanıklı materyalden üretilmiştir. Kedinizin üzerinde bulunan cansız ve kopmaya yüz tutmuş tüyleri kolaylıkla alır.

Tarak kısmı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tüylere zarar vermeden toplar. Düzenli kullanımda tüylerin saçılmasını %90 azaltır. Altta kalan ve diğer fırçalar ile ulaşılamayan tüyleri kolayca alır.

Sadece dökülmüş ya da dökülmek üzere olan tüyleri toplar. Bu sayede kedinizin canı acımayacaktır. Sağlıklı tüylere zarar vermez. Kirlenmiş tüyleri temizlemekte çok büyük bir yardımcıdır. Özel tasarımı sayesinde bilinen tüm tarak ve fırçalardan, kat kat fazla tüy toplar.

Tarağı tüylerin çıkış yönünde yavaş bir şekilde taramanız durumunda kullanımı daha sağlıklı olacaktır. Hassas bölgelerde bacaklar, cinsel organlar, anüs, göz, kulak kıvrımlar) çok dikkatli kullanılması gerekir. Fazla baskı uygulayarak tarama yapmanız deri tahrişlerine yol açabilir.

Ürünün ucu 6 cm enindedir. 4,5 kg ve üstü kediler için kullanıma uygundur.

Devamını Göster