Natura Jöle İçinde Ton Balıklı ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70gr

5.0/5 Puan (2 Yorum)

53 TL 63 TL

Bu ürünü satın aldığınızda 2,12 TL Para Puan kazanacaksınız.

Siparişinizi 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
349 TL ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde, sağlam kolilerle gönderilir.

KULLANICI YORUMLARI

Natura Jöle İçinde Ton Balıklı ve Midyeli Yetişkin Kedi Konservesi 70gr KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (2 Kullanıcı Yorumu)

kardelenkiicloudcom 08.03.2024 12:10

5/5 Puan

naturanın mamalarına bayılıyorum içeriği en güzel olan yaş mamalardan birisi benim için


Sdfgh 21.04.2022 11:38

5/5 Puan

Tekir kedilerim bayıldı. Biri normalde seçicidir her mamayı yemez ama bu markanın mamalarına bayılıyor. Adeta evde kavga çıkıyor ilk kim yiyecek diye.


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

MARKA
BARKOD
8682315521078

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş ton balığı, pirinç ve midye katkılı, %100 doğal ürünlerden oluşturulmuş, jöle içerisinde parça etli yaş mama.

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir. Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar. Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Midye

Midyeler yüksek protein değerine sahip, biyoyararlanımı yüksek gıdalardandır. Yaşam alanına göre değişiklik göstermekle birlikte %65'e kadar protein içeriğine sahip olabilir. EPA ve DHA gibi omega 3 çeşitlerini barındırır. Doğal anti-inflamatuvar etkileri vardır, bu yönleriyle hiperimmun reaksiyonları engellemeye yardımcıdır. Eklem, deri ve sinir gibi pek çok dokunun yapısına katılır ve koruma sağlamaya yardımcı olur. Kırmızı ve beyaz ette olduğu gibi midyelerde de omega 6 düzeyi ve yararlanımı yüksektir. Kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum ve demir yönünden aynı porsiyondaki kırmızı veya beyaz etten daha zengindir. Selenyum düzeyi yüksektir. İçeriğindeki A vitamini sayesinde göz, deri ve kırmızı kan hücrelerini koruyucu etkisi vardır. Düşük kalorisiyle, kilo kontrolünde sorun yaratmayan satılı besinlerdendir.

İçerik

  • Su %52,5
  • Ton Balığı %41,8
  • Midye %3,40
  • Pirinç %1,50
  • Jelleştiriciler %0,80

Analiz Raporu

  • Protein %14
  • Yağ %0,5
  • Kül %1
  • Nem %84
  • Metabolize Enerji 52 Kcal/100gr

Devamını Göster