Instinct Köpek Maması

Köpeklerin gelişiminde çiğ beslenmenin gücünden ilham alınan ve onlar için en doğru beslenme kriterleri doğrultusunda ürün formülasyonunun gerçekleştirildiği Instinct köpek maması çeşitleri, tercih edilebilecek en iyi alternatiflerden biridir. Marka sahip olduğu değerler doğrultusunda mutlak saflık ilkesini benimsemekte ve Instinct köpek maması içerikleri dahilinde doğal besinlere, doğal besinlerden elde edilen vitaminlere ve minerallere yer vermektedir. Üretim sürecinde gıdaların faydaları azalmaması adına özel yüksek basınç teknolojisi kullanıldığı için ürünlerin besleyicilik özellikleri maksimum düzeyde korunur. Instinct köpek mamaları tahıl ve glüten içermez, dostlarımızın yağsız kas kitlesini arttırır, diş ve diş eti sağlıklarını desteklerken sindirim sistemini de güçlendirir. Her yaş grubuna özel ürünler sayesinde kuyruklu dostlarımız hem daha sağlıklı hem de daha aktif ve mutlu bir hayat sürebilir.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Instinct Hepsini Kaldır
119 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Instinct Köpek Maması

Evlerimizi paylaştığımız ve en yakın arkadaşlarımız haline gelen köpeklerin yaşam süreleri ve konforları eksiksiz bir beslenme ile arttırılabilir. Gelişim evrelerinin tamamında, döneme özgü ihtiyaçlarının karşılanması bu nedenle çok önemlidir. Köpeklerin beslenmesinde yüksek kalitede protein içeriğine sahip, kolay sindirilebilen, doğal malzemelerle desteklenen kuru mamaların hayati bir rolü vardır. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen ve en kaliteli ürünleri ürettiği konusunda hemfikir kalınan markalardan bir tanesi de True Instinct’tir. 

Petlebi.com üzerinden dostunuzun gelişim sürecine en uygun yanıt verecek Instinct köpek maması çeşitlerini bulabilir, tahıllı ve tahılsız mama alternatifleri arasından damak zevki doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. %100 ürün garantimiz ve tazeliğe verdiğimiz önemin sunduğu avantajlardan yararlanarak köpeğinizin sağlığı adına güvenle sipariş verebilirsiniz.

True Instinct Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Evcil hayvanların yaşamlarını daha iyiye dönüştürme felsefesiyle hareket eden True Instinct, onların hak ettikleri hayat kalitesine ulaşmaları için en sağlıklı kuru mamaları üreten firmalardan biri olmayı sürdürüyor. Evcil dostların gerçek gıda ihtiyaçlarını karşılamak adına doğal malzemelere sadık kalarak ürün formüle eden marka, ürünlerinde gerçek et kullanıyor. Hem lezzetli hem de besleyici Instinct köpek mamaları taze meyveler ve sebzeler barındırırken hiçbir katkı maddesi içermemesi ile dikkat çekiyor. Katkısız beslenmenin gücüne vurgu yapan üretici elma sirkesi, Hindistan cevizi yağı ve zerdeçal gibi mineral, vitamin ve sağlıklı yağ asitleri açısından zengin doğal içerikler kullanıyor. Protein konusunda ise markanın ayırt edici bir duruşu var. Köpek beslenmesinde hayvansal proteinlerin kullanılmasına inanan marka ihtiyaç duydukları aminoasitlerin yalnızca bitkisel protein kaynaklarından alınamayacağı gerçeğinden hareketle doğal ve gerçek etleri kullanıyor. Renklendiricilere, katkı maddelerine, mısır, buğday, soya ve patates gibi tahıllara formüllerinde yer verilmeyen True Instinct köpek maması çeşitleri, sadık dostlarımıza hak ettikleri kaliteyi sunuyor.

Instinct Yavru Köpek Maması

Hayatlarının erken döneminde en kaliteli besinlerle karşılaşan kuyruklu arkadaşlarımızın hayatları boyunca daha sağlıklı olduğu gerçeğinden yola çıkarak geliştirilen Instinct yavru köpek maması çeşitleri premium kaliteye sahip protein kaynakları barındırmaktadır. Hareketliliğin ve kas yapısının korunması için mamaların kalori dengesi titizlikle belirlenmiş ve içerikleri esansiyel yağ asitleri ile zenginleştirilmiştir. Antioksidan bakımından zengin bir formülasyona sahip olan yavru köpek mamaları, dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve sindirim sistemi sağlığını iyileştirmektedir. Buharda pişirildiği için besin değerleri de korunmakta ve yavrular gerçek et lezzeti ile tanışmaktadır. 

Instinct Yetişkin Köpek Maması

Yavruluk dönemini bitip yetişkinliğe adım atılan dönemde dostlarımızın sağlıklarının sürdürülebilmesi ve konforlarının arttırılabilmesi için en kaliteli şekilde beslenmeye devam etmeleri gerekir. Instinct yetişkin köpek maması çeşitleri sahip oldukları fark yaratan içeriklerle beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Küçük, orta ve büyük ırklara özgü ayrı ayrı formüle edilen yetişkin köpek mamalarında protein kaynakları olarak kuzu eti, somon eti ve tavuk eti kullanılmaktadır. Tahıllı ve tahılsız alternatifleri bulunan ürünlerde tahıl kaynağı olarak patates yerine lif oranı yüksek arpa, esmer pirinç ve yulaf gibi tam tahıllar bulunmaktadır. Ürünlerin içeriklerindeki vitamin, mineral ve sağlıklı yağlar yetişkinlik evresinde olan dostlarımızın tüy sağlığını ve parlaklığını arttırır, optimal fiziksel kondisyona kavuşmalarını sağlar ve eklem hareketliliklerini ideal seviyeye getirir.

Hangi Instinct Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Instinct köpek maması çeşitlerinin tamamı buharda pişirilmekte, gelişmiş teknolojiler yardımıyla besin değerlerinden hiçbir şey kaybetmeden paketlenmektedir. Üretim felsefesi aynı olduğu için tüm çeşitleri güvenle tercih edilebilir. Ancak bu noktada dostunuzun küçük veya orta ya da büyük ırka mensup olması ve gelişim evresi size yol göstermelidir. Bu değişkenleri değerlendirerek onun için en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Instinct Köpek Maması Fiyatları

İçeriğinde yüksek kalitede gerçek et, taze sebze ve meyveler barındıran Instinct köpek maması fiyatları ambalaj ağırlığına ve ürün içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Diğer markalara oranla daha yüksek fiyatlarla satılan bu ürünler Petlebi.com farkıyla en avantajlı şekilde temin edilebilir.

Siz de Petlebi.com üzerinden sipariş vererek ücretsiz kargo fırsatlarımızdan ve sürekli devam eden indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürünlerin siparişini vermeden önce içeriklerini öğrenebilir, kullanıcıların deneyimleri neticesinde yazdıkları yorumları okuyabilir ve hatta markanın hangi ürününün hangi ırklar tarafından daha sık tüketildiğini öğrenebilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizin ve güvenli ödeme seçeneklerimizin sunduğu konforla köpeğinizi hayatın her aşamasına en sağlıklı şekilde hazırlayabilirsiniz.