İncelediğiniz üründeki %25 SÜPER İNDİRİM stoklarla sınırlıdır.

Biyo Teknik Pet Dust Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 100gr

Biyo Teknik Pet Dust Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 100gr

4.7/5 Puan (6 Yorum)
%25

indirim

19,04 TL

13,95 TL

Aynı Gün Kargo!

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Biyo Teknik Pet Dust Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 100gr KULLANANLARIN YORUMLARI


4.7/5 Puan (6 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Biyo Teknik
MENŞEİ
Türkiye
BARKOD
8693439580094

Biyo Teknik Pet Dust Dry Powder Kedi ve Köpek  Şampuanı; Çinko asit, Borit Asit, Kaolin, Magnezyum Stereat ve Lavanta Aroması içeren deri bakımı için kuru şampuandır.

Kullanım Sahası: Biyo Dermacure Pet-Dust; Kedi ve köpeklerin temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir kuru şampuandır. Sıklıkla yıkanması gereken kedi ve köpeklerin cildindeki yağ dengesinde bozulmalar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlar ile birlikte su ile yıkanmaktan koşlanmayan kedi ve köpeklerin derilerinin temizlenmesini ve kötü kokuların giderilmesi ile hoş bir kokuya sahip olmalarını sağlar.

Özellikle seyehat dönemlerinde ıslak yıkamaya göre daha kolay uygulanabilir olması gibi bir avantaj sağlayan Pet-Dust hayvanların deri sağlıklarını korunmasına yardımcı olur.
Kullanım Şekli; Pet-Dust Kedi ve köpeklerin kuru tüylerine serpildikten sonra friksiyon ve masaj yardımıyla tüylerini ovalayınız.

Devamını Göster