Natura Ton Balıklı ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70gr

5.0/5 Puan (2 Yorum)

53 TL 63 TL

Bu ürünü satın aldığınızda 2,12 TL Para Puan kazanacaksınız.

Siparişinizi 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
349 TL ve üzeri siparişlerde Kargo BEDAVA!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
Siparişler korunaklı şekilde, sağlam kolilerle gönderilir.

KULLANICI YORUMLARI

Natura Ton Balıklı ve Kalamarlı Yetişkin Kedi Konservesi 70gr KULLANANLARIN YORUMLARI


5.0/5 Puan (2 Kullanıcı Yorumu)

kardelenkiicloudcom 08.03.2024 12:09

5/5 Puan

naturanın mamalarına bayılıyorum içeriği en güzel olan yaş mamalardan birisi benim için


KO*** YI****** 18.10.2022 08:19

5/5 Puan

denemek için aldım tekirim beğendi


Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

MARKA
BARKOD
8682315521047

Yetişkin kedilere özel olarak üretilmiş ton balığı, pirinç ve kalamar katkılı, %100 doğal ürünlerden oluşturulmuş, jöle içerisinde parça etli yaş mama.

Ton Balığı

İçerdiği potasyum, riboflavin, niasin ve demir gibi moleküller sayesinde kırmızı kan hücrelerinin sirkülasyonunu arttırır. Tiamin, B komplex vitaminler ve omega sayesinde enerji düzeyini arttırır. Anti-inflamatuvar ve antioksidanları sayesinde serbest radikallere karşı etkilidir. Vitamin B12, vitamin C, potasyum ve magnezyumun ortak etkisiyle bağışıklık sistemini güçlendirir. Vital amino asitleri ve proteinleri sayesinde fiziksel gelişimi destekler, matematiksel zekaya katkı sağlar. Deri ve kürkün yanında tırnak sağlığı için de vazgeçilmez bileşenlerdendir. B kompleks vitaminleri içeriğiyle sinir sisteminin yapısına katılır. Kedilerin kulak enfeksiyonlarına karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Kalamar

Protein yönünden zengin bir besindir. Kansere karşı koruyucudur. Vitamin ve mineral içeriği yüksektir. Kan değerlerini korumaya yardımcıdır. Anemi riskini azaltır. Kan, kemik ve immun sistem hücreleri üzerinde kamçılayıcı etkisi vardır. Kemik iliğini destekler ve kırmızı kan hücrelerinin dayanıklılığını arttırır. Sindirim sistemi tarafından kolayca alınır ve vücut sistemlerinden hızlı bir şekilde geçerek yapıya katılır. Kalamar, fazla tüketilmesi durumunda bazı istenmeyen etkileri oluşabilen bir besindir. Sadece dengelenmiş rasyonlarda, biyoyararlanımı hesaplanmış profesyonel ürünler tüketilmelidir. Kedinizin bayılacağı bu lezzeti ve besin kaynağını güvenli şekilde tüketebilirsiniz.

İçerik

 • Ton Balığı %41,8
 • Su %52,5
 • Karides %3,40
 • Pirinç %1,5
 • Jelleştiriciler %0,80

Analiz Raporu

 • Protein %14
 • Yağ %0,5
 • Kül %1
 • Lif %0,1
 • Nem %84
 • Metabolize Enerji 52 Kcal/100gr

Devamını Göster